Прибирання нашого міста, відбулось вже як мінімум дві акції від мерії

Новини Білої Церкви
Загальноміська толока

13 квітня в м. Біла Церква в рамках двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста була проведена загальноміська толока.
В ході загальноміської толоки були проведені роботи по прибиранню та благоустрою міських вулиць, парків, прибережної смуги р.Рось.
Зокрема, прибрано 3 сквери, висаджено 115 дерев, 200 кущів та побілено 240 дерев, ліквідовано 9 сміттєзвалищ та вивезено 180 куб.м сміття. Також було приведено в належний санітарний стан територію біля ряду пам’ятних знаків, упорядковано 4 кладовища та ін.
Роботи щодо благоустрою м.Біла Церква продовжуватимуться і надалі.
В заході взяли участь близько 2400 білоцерківців, серед яких учні загальноосвітніх шкіл міста, студентська молодь, працівники житлово-експлуатаційних контор, представники ряду підприємств, організацій, установ Білої Церкви.

Природоохоронна акція

17 квітня в м.Біла Церква відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.03. 2013 р. № 91 «Про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля» відбулася природоохоронна акція по озелененню та благоустрою берегів р.Рось в районі центрального пляжу.
Під час заходу було прибрано від сміття та сухої рослинності територію прибережної смуги р.Рось та висаджено 55 кущів та 57 дерев.
В ході акції взяли участь студентська молодь, представники ряду підприємств міста та ін.

Джерело: www.bc-rada.gov.ua
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

kiko
Зато як любо глянуть, коли вичищений кожен закуток… Коли красиво підведені бордюри… Коли люди дійсно працюють во благо суспільства, що є великою рідкістю в наш час…
Прикро тільки що таке відбувається тільки перед проводами..

Коментувати