Знищення паркової зони на Вокзальній [ОНОВЛЕНО]

Біла Церква
Дана публікація постійно оновлюється, а вся інформація додається в хронологічному порядку!

Біла Церква: Знищення паркової зони на Вокзальній
Ще до недавна за ринком на Вокзальній була затишна паркова зона, де відпочивали жителі міста Біла Церква. А тепер невідомо хто вирізав частину дерев. Замість місця для відпочинку — зрізані дерева.

Місцеві жителі звернулися до депутата Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» за допомогою. А також записали відео, де розповіли про проблеми по вулиці Озерна.



Справа так і залишилося в підвішеному стані. Але вже наприкінці квітня роботи стали настільки помітні, що адміністрація BC-LIKE.COM зауважила, що в парковій зоні позрізали й повикорчовували дерева. Та задала лаконічне, але правильне питання: Це чергове освоєння землі чи облагородження території?
Активісти партії ВОЛЯ відправили відповідний запит, відповідь на який отримали в травні. Виявилося, що рішенням міської ради ще в грудні 2012 року, земельна ділянка навколо озера була відведена для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд. Таким чином, уже три роки люди відпочивають на приватній землі.



Все б може так і залишилося, якби не були розпочаті незрозумілі будівельні роботи на проблемній ділянці. Стурбовані місцеві жителі офіційно звернулися до партії ВОЛЯ і надали пакет документів, частину яких, можна побачити у відео сюжеті. А весь пакет документів був направлений до депутата Верховної Ради Юрія Дерев'янка.



В цей же час, громадський діяч Віталій Блінов брав участь у конкурсі еко проектів «Будуймо ЕКО Україну разом» від пива Чернігівське ЕКО з ініціативою «Пляж на Вокзальній та Центральній пляж. Очищення та облаштування водойм»



На одному з етапів проведення своїх акцій Віталій побачив активність людей ВОЛІ та запропонував об'єднати зусилля в даному напрямку. Але його проект не став переможцем, а вимоги активістів повернути зазначену земельну ділянку у комунальну власність як місце громадського призначення не були почуті. На депутатські звернення Дерев'янка приходили відписки.

У вересні були проведені громадські слухання без участі місцевих жителів. Пропозиція Блінова подавати на Білоцерківську міську раду до суду було підтримано мешканцями вулиці Озерна. І вже 28 жовтня відбулося перше судове засідання за адміністративним позовом щодо визнання незаконним та скасування рішення відносно вулиці Озерна та прилеглим до неї парком.
На засіданні були присутні мешканці вулиці Озерна, представники від партій «Воля» та «Сила людей». Не дивлячись на те, що всі сторони були повідомлені належним чином, представники відповідача з невідомих причин на засідання не з’явились. У зв’язку з цим розгляд справи було перенесено



10 листопада у Білоцерківському міжрайонному суді продовжилось судове засідання про скасування незаконного рішення міської ради щодо виділення земельних ділянок по вулиці Озерній. На засіданні були присутні представники позивачів та активісти партії «Воля». З міськвиконкому був одержаний лист із заявою про розгляд справи без представників сторони відповідача.
Цього разу суд почав розглядати справу по суті. У ході розгляду з'ясувалось, що у справі з'явилась третя сторона, а саме — нові власники цих земельних ділянок. Заслухавши представника третьої сторони, суд запропонував витребувати відповідну документацію у міській раді та повідомити теперішніх власників земельних ділянок про провадження по справі.
Після погодження з усіма сторонами засідання у справі було перенесено.



26 листопада у міськрайонному суді Білої Церкви продовжилось слухання справи по вулиці Озерній. Але у зв'язку з необхідністю ознайомлення з витребуваними документами, за проханням сторін засідання було перенесено



7 грудня продовжилось судове засідання по скасуванню рішення міськради щодо виділення землі по вулиці Озерній. Цього разу відбулося слухання справи по суті. Вивчивши документи суд заслухав доводи позивачів та третьої сторони. Думки сторін, щодо вирішення питання розділилися. Вислухавши усі присутні на засіданні сторони, суд вирушив до нарадчої кімнати приймати рішення у справі, після чого було оголошено рішення суду.



Тож можемо привітати громаду з черговою перемогою!
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати