Центр розвитку дитини. Академія розумників "Smart kids"

Біла Церква
Центр розвитку дитини Академія розумників « SMART KIDS» пропонує програму раннього розвитку, навчально-розвиваючі заняття, міні-садочок та садочок вихідного дня, психологічний клуб, творча студія, англійська мова, група продовженого дня.
Проведення супер днів народжень!
Наш центр гарантує вашим дітям комплексну підготовку до школи та життя!Життя міста: Центр розвитку дитини. Академія розумників Smart kidsЖиття міста: Центр розвитку дитини. Академія розумників Smart kids
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

CandyNut
Вирішила додати відгук, може комусь допоможе зорієнтуватись при виборі закладу для своєї малечі. Взагалі ставлення начебто доброзичливе, привітне. В плані проведення дитячого дозвілля також непогано — донька (4,5 роки) спочатку відвідувала цей заклад без проблем. А через місяців 4 відмовилась. Просто сказала, що не хоче туди йти. На запитання, чому, вона відповіла, що їй там не подобається. Я її не стала примушувати, тим більше, що в оголошеннях та рекламі закладу було заявлено більше, чим дають по факту. Тобто, змін в розвитку дитини не відбулось. Не можу сказати, що жалкую, нульовий досвід — це все ж таки досвід. Але не впевнена, що порадила б смарт кідс, як розвиваючий заклад. Зараз воджу доньку в інше місце, різниця помітна.
SergeyNechiporenko
Считаю, что детьми в первую очередь родители должны заниматься. Никакой спец и никогда не почувствует то, что почувствуете Вы в отношении своего ребенка и его нужд. Также только Вы в полной мере можете найти подход к чаду. А материала, который давать ребенку куча есть и маленькая тележка. Если ребенок будет заниматься с маомй или папой — будет схватывать в разы лучше.

Коментувати