Конфлікт через вартість проїзду Біла Церква-Київ (відео)

Біла Церква
Перевізники самостійно підняли вартість проїзду в маршрутках Біла Церква — Київ до 40 грн. Це підняття не узгоджено з виконавчим комітетом міської ради, тому є незаконним. Я вимагав дотримання законності підняття ціни, а також до того моменту, проїзду по старій ціні.Сподобалась тема? Поділись з друзями:

7 коментарів

titoalehano
Молодець! Тисну руку.
serg84
Мобільний телефон, камера, фотоапарат, це все е приватна власність і ніхто не мае права торкатись до них без дозволу. Диспечера потрібно наказувать, він не правий. А водіям маршруток потрібно обьеднуватись і бойкотувати всі АЗС, з вимогою знижувати ціни на пальне. Долар зараз 24грн., а літрр А-95 як був 28грн. по курсу 42грн., так залишився і зараз. Де логіка? А в усьому страждають прості люди, які намагаються виживать, це і водії маршруток і їхні пасажири.
User
Де логіка? Я вам скажу де логіка, як ви кажете росте долар, а євро не росте? долар тут взагалі не причому, в нашій крїні падає гривня в цьому вся прроблема.
VadimGorbatiy
Та проста логіка, валюта — це товар, чим більший попит на товар, тим більша в нього вартість, і навпаки, чим менший попит — тим, звісно, менша вартість. Наша влада наживається на нас коли валюта обезцінюється і коли укріплюється. Ви купуєте в паніці за 35, а продаєте, коли їсти хочется, за 23. Ось тут де логіка?) А представте собі таку ситуацію, що наша влада обмежить не купівлю валюти, а її продаж. Що тоді буде з валютою яку важко кудись подіти в Україні, а лише тільки можна використати закордоном. Чи багато наших людей має змогу за кордон виїхати?
VadimGorbatiy
З підвищенням вартості проїзду повинна мінятись також і його якість. А в нас як завжди. Поважаю цього шановного, що відмовився платити більше. Люди, якщо мовчати — нічого не поміняється!
MaksimKovalchuk
Маршрутчики на Леваневсеого 80% хамоватое быдло, с лицами не обезображенными интеллектом, читающие утреннюю бесплатную Медведчуковскую газету «Вести».
Они не виноваты, им сказал хозяин, хозяин им на билетиках напечатает, что они долбо*бы и они будут радоваться. Если кому удобно по времени езжайте электричкой, чтоб эти мудаки возили по 3 калеки за рейс, чтоб им сука это повышение боком вышло и сидели потом как маршрутчики возле дома приезжих, как лохи, без пассажиров, просто воздух перевозили. Ищите в интерне водителей которые регулярно ездят на работу своей машиной, лично видел объявления где люди договариваются за символичную плату за проезд и ездят. Водителя машин тоже давайте объявления, люди, выручайте друг друга, не выручайте систему, иначе будет еще хуже.
PS. Да, знаю, что у водил семья и дети, но блять, чего ж ты сука ведешь себя как быдло? Веди себя по человечески, так к тебе и претензий не будет, даже в такой ситуации, где ты явно не прав перед законом!
Редагувалось

Коментувати