Всеукраїнської акція "Серце до серця" в БЦ(27-28 квітня)

Афіша Біла Церква


27-28 квітня.
Вперше в місті відбудеться благодійно розважальні заходи всеукраїнської акції «Серце до серця» для збору коштів хворим діткам України! Більш детальна інформація та план заходу будуть відомі в найближчий час, приєднуйтеся!


Показати повністю →

Скрябін - Руїна (кліп)

Музика
Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко (Кузьма) учора оприлюднив свою версію кліпу на власну пісню «Руїна».
«Ці кадри були зняті протягом чотири-годинної поїздки по маршруту Миколаїв — Калуш -Івано-Франківськ — Тернопіль — Кременець — Дубно — Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані — воно ШОКУЄ! Це — наша країна. Це — Ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього — навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно ЦЕНТРАЛЬНИМИ ТРАСАМИ! Уявіть собі, що робиться в стороні від них», — написав він у супроводі до відео.
Спочатку планувалося зробити кліп на цю пісню спільними зусиллями українців, тому просив усіх охочих надсилати своє відео. Однак, ця затія провалилася. «Дуже важко було об'єднати відео спільним настроєм та й ідея не дуже проглядалася, тому маємо версію від Кузьми. А ви можете використати свої відео та змонтувати своє бачення «Руїни»», — написали хлопці на сторінці фанатів гурту ВКонтакті.

Будівництво сталепрокатного завода відновлять?

Новини Білої Церкви

Оригинал здесь

В селе Шкаривка неподалеку от райцентра Белая Церковь Киевской области уже лет шесть расчищена площадка под строительство Белоцерковского металлургического завода. Его строительство на этом месте компания «Евро Финанс ЛТД» запланировала еще в 2005 году. «Сейчас там пустырь с фундаментом, огороженный забором. Никаких работ там пока не ведется», – рассказывает главный редактор местной газеты «Гриф» Валерий Рабенок. Но уже весной тишину могут нарушить строительные работы.

Показати повністю →

Нужны ли белоцерковчанам мусоропроводы?

Новини Білої Церкви


Константин Бугайчук представил редакции несколько коллективных обращений, с которыми к нему, как к депутату-мажоритарщику обратились жители домов (в частности, б-р Комсомольский, 12 и ул. Леваневского, 22) с жалобами на заваривание мусоропроводов. Также депутат отметил, что обращаются жильцы не только в письменной форме, но и в телефонном режиме и при личных встречах. К.Бугайчук направил депутатский запрос на имя профильного заместителя городского головы с просьбой указать нормативные документы, которыми руководствуются работники ЖКХ, заваривая мусоропроводы.

Показати повністю →

Театр, афіша на Лютий

Афіша Біла Церква


12.02.2013 вт 19:00 “Концертна програма до Дня закоханих” “ФОРМУЛА КОХАННЯ”
13.02.2013 ср 19:00 “Концертна програма до Дня закоханих” “ФОРМУЛА КОХАННЯ”
14.02.2013 чт 19:00 “Концертна програма до Дня закоханих” “ФОРМУЛА КОХАННЯ”

Показати повністю →

«Хюндаї» комплектуватимуть білоцерківськими деталями

Новини Білої Церкви
Поїзди “Хюндай” більше не ламатимуться, пасажири не будуть мерзнути і за свої гроші приїдуть вчасно. Принаймні, так запевняє дирекція “Української залізничної швидкісної компанії”, яка вже втомилася виплачувати компенсації людям, що не доїхали до місця призначенням цим поїздом, — йдеться в сюжеті ТСН.


Показати повністю →

7 фактов о космосе

Про все


1. Луна постепенно удаляется от Земли и год за годом становиться дальше на 4 см. Одна из причин этого явления — это замедление периода вращения Земли на 2 миллисекунды в день. Учёные предполагают, что Луна — это осколок Земли, «отбитый» крупным космическим телом много миллиардов лет назад.

2. Солнце теряет более миллиарда килограмм массы в секунду. Это происходит посредством солнечного ветра — потока частиц, двигающихся с поверхности Солнца в разных направлениях. Одной крошечной частицы солнечного ветра достаточно, чтобы убить человека на расстоянии около 160 км.


Показати повністю →

Жахливе вбивство на вулиці Ватутіна (відео)

Новини Білої Церкви

67-річна жінка була власницею будинку, проживала одна. Щоб поліпшити свій матеріальний стан, вона здавала кімнату іногороднім, що приїздили до м. Біла Церква на роботу чи на навчання.


Показати повністю →

В Білій Церкві - знову шахраї

Новини Білої Церкви


Досить поширений вид шахрайства — заволодіння грошима та коштовностями під приводом «зняття порчі». Такі випадки непоодинокі.
24 січня 2013 року до міліції за допомогою звернулась 34-річна жінка. Вона розповіла, що ввечері її перестріла невідомі жінки, настрахала її прокляттями та порчами, потім стала «відробляти» та «знімати порчу»…

Показати повністю →

Українські сенсації. Фільм "Павліченки. Справа честі" (Відео)

Про все

Найгучніша справа, від якої лихоманить всю країну, в документальному фільмі «Павліченки. Справа честі» з циклу «Українські сенсації». Звичайні батько із сином. Чи незвичайні? Хто вони насправді та чому їх захищають тисячі українців?

Показати повністю →