Наша ялинка – не гірша, ніж у Києві!

Новини Білої Церкви

Красуня-ялинка, встановлена в центрі міста, напроти приміщення Білоцерківської міської ради…, засяяла святковими вогнями. А втіленню цього найголовнішого новорічного дива допомагали численні дітлахи, з нетерпінням очікуючи виходу Дідуся Мороза та Снігуроньки.


Показати повністю →

Перший чемпіонат СНД з Angry Birds відбудеться в Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Улітку наступного року чемпіони країн пострадянського простору з культової відеогри Angry Birds (укр. – злі птахи) вперше зійдуться разом, аби виявити трійку найсильніших, які представлятимуть СНД на фінальній частині чемпіонату світу в Гельсінкі. Сьогодні стало відомо, що чемпіонат СНД з Angry Birds пройде у місті Біла Церква, що на Київщині.
Показати повністю →

В «Олександрії» з’явиться мотузяний парк

Новини Білої Церкви
Вже навесні наступного року в Білій Церкві відкриють перший тайпарк (від англ. tie – вузол, мотузка). Розкинеться він на теренах дендропарку «Олександрія», поблизу садового муру.
Показати повністю →

«Волю Павличенкам!» – безпрецедентне єднання ультрас

Новини Білої Церкви
Усі вболівальники українського футболу останнім часом не могли не звернути уваги на цілеспрямовану фанатську заангажованість під гучним гаслом: «Волю Павличенкам! Волю чесним!» На трибунах усіх без винятку стадіонів України майоріли яскраві банери різними мовами, які закликали випустити з буцегарні батька й сина Павличенків, звинувачених у вбивстві київського судді Зубкова.Показати повністю →