7 фактов о космосе

Про все


1. Луна постепенно удаляется от Земли и год за годом становиться дальше на 4 см. Одна из причин этого явления — это замедление периода вращения Земли на 2 миллисекунды в день. Учёные предполагают, что Луна — это осколок Земли, «отбитый» крупным космическим телом много миллиардов лет назад.

2. Солнце теряет более миллиарда килограмм массы в секунду. Это происходит посредством солнечного ветра — потока частиц, двигающихся с поверхности Солнца в разных направлениях. Одной крошечной частицы солнечного ветра достаточно, чтобы убить человека на расстоянии около 160 км.


Показати повністю →

Жахливе вбивство на вулиці Ватутіна (відео)

Новини Білої Церкви

67-річна жінка була власницею будинку, проживала одна. Щоб поліпшити свій матеріальний стан, вона здавала кімнату іногороднім, що приїздили до м. Біла Церква на роботу чи на навчання.


Показати повністю →

В Білій Церкві - знову шахраї

Новини Білої Церкви


Досить поширений вид шахрайства — заволодіння грошима та коштовностями під приводом «зняття порчі». Такі випадки непоодинокі.
24 січня 2013 року до міліції за допомогою звернулась 34-річна жінка. Вона розповіла, що ввечері її перестріла невідомі жінки, настрахала її прокляттями та порчами, потім стала «відробляти» та «знімати порчу»…

Показати повністю →

Українські сенсації. Фільм "Павліченки. Справа честі" (Відео)

Про все

Найгучніша справа, від якої лихоманить всю країну, в документальному фільмі «Павліченки. Справа честі» з циклу «Українські сенсації». Звичайні батько із сином. Чи незвичайні? Хто вони насправді та чому їх захищають тисячі українців?

Показати повністю →

"Доспехи Бога: Миссия Зодиак" в кинотеатре им. Довженка c 31.1.13

Афіша Біла Церква


Страна: Гонконг, Китай
Жанр: Комедия, Боевик, Приключения
Описание:
12 древних бронзовых статуэток украденных из Пекина в 19 веке, по требованию правительства должны быть возвращены на родину. Разумеется, для всемирно известного вора Джеки по кличке «Ястреб» патриотизм — не главное. Но собрать все статуэтки ему будет не так-то просто. Париж, Шанхай, Гонконг, Сидней, мексиканский Канкун, острова Вануату и даже далекая Рига…

Наша ялинка – не гірша, ніж у Києві!

Новини Білої Церкви

Красуня-ялинка, встановлена в центрі міста, напроти приміщення Білоцерківської міської ради…, засяяла святковими вогнями. А втіленню цього найголовнішого новорічного дива допомагали численні дітлахи, з нетерпінням очікуючи виходу Дідуся Мороза та Снігуроньки.


Показати повністю →

Перший чемпіонат СНД з Angry Birds відбудеться в Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Улітку наступного року чемпіони країн пострадянського простору з культової відеогри Angry Birds (укр. – злі птахи) вперше зійдуться разом, аби виявити трійку найсильніших, які представлятимуть СНД на фінальній частині чемпіонату світу в Гельсінкі. Сьогодні стало відомо, що чемпіонат СНД з Angry Birds пройде у місті Біла Церква, що на Київщині.
Показати повністю →