Інтерв'ю з Романом Наумовим: "Люди ніби вперше дивляться на своє місто"

Обличчя БЦ
Серед великої кількості фотографій нашого міста значна частина дійсно якісних та цікавих знімків належить Роману Наумову, який більшу частину своєї творчості присвятив саме Білій Церкві. Нещодавно мені випала можливість поспілкуватись з автором.

Обличчя БЦ: Інтерв'ю з Романом Наумовим: Люди ніби вперше дивляться на своє місто

З чого ж все почалось, як і коли тобі до

Показати повністю →

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу "Мастер Шеф 3"

Новини Білої Церкви

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу «Мастер Шеф 3»

18 декабря, в 20:00 стартовала предфинальная битва кулинаров-аматоров «МастерШеф». В этот раз уже не было черных фартуков и конкурсов с борьбой тех, кто их получил. Теперь молодым поварам пришлось соревноваться за выход в финал в каждом конкурсе, ведь и на первом, и на втором, и на третьем испытании кому-то предстояло уйти.


Показати повністю →

Владні обіцянки – це «пшик»?! АЗС у центрі міста – це реальність!

Новини Білої Церкви
Проїжджаючи сьогодні через скандальну земельну ділянку, де планується будівництво автозаправочної станції на вул. Богдана Хмельницького, помітив, що там почала працювати спецтехніка. Як пояснили робітники, вони беруть ґрунт на глибині 15 м для аналізу та дослідження земельного покриву. Це перший етап підготовки до будівництва АЗС в історичній частині міста.
ФотоХостинг БКМ

Показати повністю →

Юні білоцерківчани штурмують "крепость"

Біла Церква
Зима почалась і цьому факту дуже раді юні мешканці нашого міста.

Проходив сьогодні біля «крепості», що на левані і там традиційно багато дітлахів.

Замерзші від холоду, з мокрими ногами та рукавиця, але по справжньому щасливими! Сюди ж із 20-ої школи на перерві бігають школярі, насолодитись

Показати повністю →

Білоцерківський Євромайдан мітингує, міська влада – святкує

Блог ім. KaterinaGolovina
На хвилі масових всеукраїнських протестів 6 грудня у Білій Церкві відбулось Народне віче. Цього разу на акцію зібралось кілька сотень людей середнього, старшого віку та студентська молодь, вимагаючи змінити діючу систему влади та покарати усіх, хто віддав наказ розігнати мирний Євромайдан у Києві, та самих виконавців.
Показати повністю →

«БЕЛЫЙ БАРС» обыграл киевский «СОКОЛ» со счётом 5:4

Спорт
ФотоХостинг БКМ

Белоцерковский «Белый Барс» выиграл во второй игре 7 тура XXII чемпионата Украины у киевского «Сокола» со счётом 5:4. Подопечные Александра Куликова набрали 29 очков после 14 игр и лидируют в регулярном чемпионате.

Показати повністю →

Народне віче сказало владі «Ганьба!»

Блог ім. KaterinaGolovina
У місті Біла Церква, 4 грудня, відбулося народне віче на підтримку київського Євромайдану. Більше півтисячі небайдужих білоцерківців прийшли під стіни міської ради, аби висловити невдоволення чинною владою та засудити злощасні події у Києві – розгін мирної акції Євромайдану силами підрозділу «Беркут», під час якого постраждала переважно студентська молодь.Показати повністю →

Білоцерківська міська рада підтвердила наявність політичних в’язнів та репресій в Україні

Блог ім. KaterinaGolovina


У зв’язку з ситуацією в Україні, яка призвела до дестабілізації суспільно-політичного життя, 3 грудня 2013 року відбулася позачергова сесія Білоцерківської міської ради. Рекордних 52 народних обранця підтримали єдине питання порядку денного звернутися до Президента України

Показати повністю →

Майдан в м. Біла Церква

Авторські статті
Дякую всім хто прийшов і тим хто поїхав на Києв.

Білоцерківчани рідко збираються, але як збираються то не зря. Акція получилась досить насиченою та патріотичною.

Збирались на 12-00, але на цей час людей було не дуже багато, уже десь з половини стало більше і цікавіше, люди прокинулись і

Показати повністю →

Арт-клуб «Черчилль», День студента та «Ласковые усы»

Авторські статті
На День студента заглянули в арт-клуб «Черчилль», котрий недавно відкрився на Таращанському масиві. Цікаво було що ж там відкрили і якраз був вільний час та бажання на вихідних кудись сходити, от ми і вирішили скуштувати арт-десерт під назвою «Ласковые усы».

Про сам гурт, правду кажучи, вперше

Показати повністю →

В Николаевской области задержали парня из Белой Церкви, который с дружками избил насмерть иногороднего студента

Новини Білої Церкви
Правоохранители столичного региона задержали в Николаевской области молодого человека, которого подозревают в дерзком убийстве.

Об этом сообщили в Белоцерковском горотделе милиции ГУМВД Украины в Киевской области.

Так, сотрудники уголовного розыска Белоцерковского райотдела милиции задержали последнего из участников совершения преступления — трое местных юношей избили иногороднего студента, который от тяжелых травм скончался на месте происшествия. Двоих из них установили и задержали «по горячим следам» в городе Белая Церковь, а третий бросился в бега. В ходе оперативно-розыскных мероприятий по установлению его места нахождения, беглеца обнаружили и задержали в Николаевской области.

Показати повністю →