В центре Киева маршрутное такси Киев-Белая Церковь попало в аварию

Новини Білої Церкви

Маршрутка снесла дерево и едва не влетела в магазин, расположенный на первом этаже жилого дома

Новый год в центре Киева начался с необычного ДТП. На перекрестке ул. Жилянской и Льва Толстого не разминулись маршрутка «Мерседес» («Киев-Белая Церковь») и такси «Ланос», сообщает «СЕГОДНЯ»


По словам очевидцев, авария произошла около восьми утра. У центрального ж/д вокзала в маршрутку загрузилось 18 пассажиров и она выезжала в сторону Белой Церкви. Дорога была абсолютно свободной и «Мерседес» двигался по улице Жилянской, когда посреди перекрестка микроавтобус потряс мощный удар. Бус буквально выбросило на тротуар.


Показати повністю →

Наш земляк, Олег Кошовий, поступився у фіналі телешоу «МастерШефу-3»

Новини Білої Церкви


25 грудня, стало відомо, хто переміг на кулінарному шоу «МастерШеф-3».

Фіналістами стали Мартиновська Ольга і Кошовий Олег. За них приїхали вболівати їхні батьки, родичі і всі вибувші учасники «МастерШефу-3», що не дійшли до фіналу.


Показати повністю →

Інтерв'ю з Романом Наумовим: "Люди ніби вперше дивляться на своє місто"

Обличчя БЦ
Серед великої кількості фотографій нашого міста значна частина дійсно якісних та цікавих знімків належить Роману Наумову, який більшу частину своєї творчості присвятив саме Білій Церкві. Нещодавно мені випала можливість поспілкуватись з автором.

Обличчя БЦ: Інтерв'ю з Романом Наумовим: Люди ніби вперше дивляться на своє місто

З чого ж все почалось, як і коли тобі до

Показати повністю →

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу "Мастер Шеф 3"

Новини Білої Церкви

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу «Мастер Шеф 3»

18 декабря, в 20:00 стартовала предфинальная битва кулинаров-аматоров «МастерШеф». В этот раз уже не было черных фартуков и конкурсов с борьбой тех, кто их получил. Теперь молодым поварам пришлось соревноваться за выход в финал в каждом конкурсе, ведь и на первом, и на втором, и на третьем испытании кому-то предстояло уйти.


Показати повністю →

Владні обіцянки – це «пшик»?! АЗС у центрі міста – це реальність!

Новини Білої Церкви
Проїжджаючи сьогодні через скандальну земельну ділянку, де планується будівництво автозаправочної станції на вул. Богдана Хмельницького, помітив, що там почала працювати спецтехніка. Як пояснили робітники, вони беруть ґрунт на глибині 15 м для аналізу та дослідження земельного покриву. Це перший етап підготовки до будівництва АЗС в історичній частині міста.
ФотоХостинг БКМ

Показати повністю →

Юні білоцерківчани штурмують "крепость"

Біла Церква
Зима почалась і цьому факту дуже раді юні мешканці нашого міста.

Проходив сьогодні біля «крепості», що на левані і там традиційно багато дітлахів.

Замерзші від холоду, з мокрими ногами та рукавиця, але по справжньому щасливими! Сюди ж із 20-ої школи на перерві бігають школярі, насолодитись

Показати повністю →

Білоцерківський Євромайдан мітингує, міська влада – святкує

Блог ім. KaterinaGolovina
На хвилі масових всеукраїнських протестів 6 грудня у Білій Церкві відбулось Народне віче. Цього разу на акцію зібралось кілька сотень людей середнього, старшого віку та студентська молодь, вимагаючи змінити діючу систему влади та покарати усіх, хто віддав наказ розігнати мирний Євромайдан у Києві, та самих виконавців.
Показати повністю →

«БЕЛЫЙ БАРС» обыграл киевский «СОКОЛ» со счётом 5:4

Спорт
ФотоХостинг БКМ

Белоцерковский «Белый Барс» выиграл во второй игре 7 тура XXII чемпионата Украины у киевского «Сокола» со счётом 5:4. Подопечные Александра Куликова набрали 29 очков после 14 игр и лидируют в регулярном чемпионате.

Показати повністю →

Народне віче сказало владі «Ганьба!»

Блог ім. KaterinaGolovina
У місті Біла Церква, 4 грудня, відбулося народне віче на підтримку київського Євромайдану. Більше півтисячі небайдужих білоцерківців прийшли під стіни міської ради, аби висловити невдоволення чинною владою та засудити злощасні події у Києві – розгін мирної акції Євромайдану силами підрозділу «Беркут», під час якого постраждала переважно студентська молодь.Показати повністю →

Білоцерківська міська рада підтвердила наявність політичних в’язнів та репресій в Україні

Блог ім. KaterinaGolovina


У зв’язку з ситуацією в Україні, яка призвела до дестабілізації суспільно-політичного життя, 3 грудня 2013 року відбулася позачергова сесія Білоцерківської міської ради. Рекордних 52 народних обранця підтримали єдине питання порядку денного звернутися до Президента України

Показати повністю →

Майдан в м. Біла Церква

Авторські статті
Дякую всім хто прийшов і тим хто поїхав на Києв.

Білоцерківчани рідко збираються, але як збираються то не зря. Акція получилась досить насиченою та патріотичною.

Збирались на 12-00, але на цей час людей було не дуже багато, уже десь з половини стало більше і цікавіше, люди прокинулись і

Показати повністю →