Список загиблих мешканців Білої Церкви та району станом на 09.08.2014 р.

72 ОМБр

Список загиблих героїв АТО…
Мешканців Білої Церкви та району
Станом на 09.08.2014 р.

Островський Олександр Олександрович. Загинув 14 червня 2014 р.

14 липня 1966 р.н., Узин, Київська область. Водій автотранспортних засобів роти забезпечення Центральної бази зберігання та постачання Державної прикордонної служби України.


Показати повністю →

Хтось знає, що тут буде?

Біла Церква
Схоже що будівля в якій був університет культури та мистецтв таки знайшла нового власника. Ось вже почались фасадні роботи, судячи з фото то перефарбовують в жовто-бордовий колір:

Життя міста: Хтось знає, що тут буде?

Цікаво що в ній

Показати повністю →

Росія повернула 5 офіцерів 72-ї бригади на Україну

72 ОМБр


Речник Інфоцентру РНБО Андрій Лисенко підтвердив, що російська сторона таки передала Україні 5 українських офіцерів 72-ї бригади, які раніше перейшли кордон після тривалого обстрілу і були арештовані у РФ.

«У нас є добра новина. Сьогодні вночі приблизно в 1:40 російська сторона передала українським прикордонникам 5 військовослужбовців 72-ї бригади, які незаконно утримувалися на території Російської Федерації», — сказав Лисенко під час брифінгу.

Джерело

З 1 липня по 7 серпня 2014 року жителів Білої Церкви обікрали в інтернеті на 30 тис. гривень

Новини Білої Церкви
Злочинці-шахраї чудові психологи і ви не встигнете зогледітись, як вас ошукають і ви позбудетеся грошей, цінностей та спокою.
Найкращий метод боротьби з правопорушеннями – попередження злочину. Саме тому потрібно, щоб громадяни знали найпоширеніші види шахрайств.

Одним із різновидів шахрайства — замовлення товарів через мережу Інтернет із передплатою або ж оплатою за товар в повній мірі. Після перерахунку грошей Ви можете не дочекатись на ту річ, яку замовили, а телефон «продавця» буде в зоні недосяжності або ж взагалі відсутній. З 1 липня по 7 серпня 2014 року громадяни Білої Церкви перерахували через поштове відділення та банківські термінали понад 30 000 гривень (і це тільки ті, що звернулися до міліції).

Показати повністю →

Частина бійців нашої 72-ої бригади відступили в Росію

72 ОМБр
На території Росії перебуває 171 військовослужбовець ЗС України та 140 прикордонників (всього 311), які були змушені перейти на територію РФ у ніч на 4 липня.
Про це заявив на брифінгу у понеділок речник РНБО Андрій Лисенко.

За його даними, силовики перетнули російський кордон у пункті пропуску «Гуково».
«Офіційні органи України роблять все можливе, щоб повернути наших військовослужбовців додому», — запевнив Лисенко.

За його словами, бійців 72-ї бригади, які прикривали кордон під постійним перехресним вогнем, уже вивели із цієї гарячої точки і кордон залишається неприкритим, але під наглядом.
Як відомо, 3 липня частина бійців 72-ої бригаді, що прикривали ділянку кордону в районі Червонопартизанська, прорвалися з оточення, а інша частина вимушено відступила на російську територію.

Разом з військовими вимушені були відступити і частина прикордонників.

Українська правда

Порошенко прогнозує дострокові місцеві вибори по всій Україні

Новини Білої Церкви


Порошенко прогнозує дострокові місцеві вибори по всій Україні:

«Я впевнений, що після перезавантаження парламенту одним з перших питань, яким буде займатися нова Верховна Рада, буде реформа Конституції. І щойно буде прийнята нова Конституція з децентралізацією, оскільки місцеві ради одержать нові повноваження, це буде причиною дострокових виборів місцевої влади з новими повноваженнями… і це буде не тільки в Донецьку й Луганську, а по все країні в один день», — сказав президент.
Він також підтримує мажоритарно-пропорціональну систему виборів у місцеві органи влади.

Порошенко зазначив, що децентралізація влади не призведе до виникнення «князів» у кожному регіоні, і для контролю за цим будуть призначені представники президента.

Як відомо, раніше Порошенко виступав за позачергові місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях.

Джерело