У Білій Церкві новий власник квартири знайшов дитячий труп

Новини Білої Церкви
У Білій Церкві новий власник квартири знайшов дитячий труп
На страшну знахідку натрапив мешканець Білої Церкви. Чоловік давав лад нещодавно придбаній квартирі й натрапив на тіло немовляти. Правоохоронці вже порушили кримінальну справу.
Після здачі будинку в експлуатацію наприкінці вісімдесятих років у цій квартирі незмінно мешкала одна сім'я. Та коли виникли фінансові труднощі — вирішила продати оселю. Охочі купити квадратні метри знайшлися одразу, бо ціна була дуже привабливою.
Олександр Храпач, кореспондент:
— Коли новий власник квартири вирішив облаштувати собі льох — натрапив на моторошний згорток.

Показати повністю →

Осіння Біла Церква

Фото
Цьогорічна осінь зустріла нас прохолодною погодою, було реально так холодно, що майже все місто дружно просило розпочати опалювальний сезон раніше, хоча б в дитячих садках… і нас почули… правда тоді вже на вулиці починало тепліти.

По місту було дуже приємно гуляти, дощів майже не було, погода

Показати повністю →

Біла Церква може залишитися без води через смерть бактерій-рятівників від токсичних стоків

Новини Білої Церкви
Бактерії вразливі до хімічного забруднення.

У Білій Церкві натякають, що місто може залишитись без питної води, бо мікроорганізми, які очищують міську каналізацію, спочатку пухнуть, а потім гинуть. Їх убивають неконтрольовані промислові викиди, — йдеться в сюжеті ТСН.

На очисну станцію із Білої Церкви стікається усе, що смердить. На цих решітках приймають відходи цілого міста. Наприклад, Антоніна Кашуба все життя працює на очисній станції, але до ароматів і досі не звикла. Саме тут контролюють, щоб багно не попливло в річку. З іншого боку в резервуари заливають спеціальні бактерії. Живлячись нечистотами, вони очищують воду природним шляхом.


Показати повністю →

В Білій Церкві через страйк водіїв зупинилися тролейбуси

Новини Білої Церкви
Заборгованість перед тролейбусниками сягнула 3-х місяців.

Єдине на Київщині тролейбусне депо зупинилося. Білоцерківський електротранспорт не виходить на лінію через страйк працівників.

Людям уже 3 місяці не платять заробітну плату. Кожному працівникові заборгували по 9-10 тис. гривень.

«Який сенс ходити, якщо зарплату не платять», — пояснили відмову виводити транспорт на маршрут працівники депо.


Показати повністю →

Білоцерківський молочний комбінат – 5 років молочної досконалості

Новини Білої Церкви
19 вересня 2013 виповнилося рівно 5 років запуску в експлуатацію Білоцерківського молочного комбінату – першого і єдиного збудованого за роки незалежності України молокопереробного підприємства. Комбінат відповідає європейським стандартам якості і є еталонним молочним підприємством – взірцем для наслідування як для вітчизняних молочників, так і для гостей з ближнього і далекого зарубіжжя.Показати повністю →

ak3eT. prod.

Блог им. AkZeT
Давно не тренировался и в последнее время не, уж то много и снимал. Но, то, что наснимал, предлагаю вашему вниманию в этом видеоролике. Приятного просмотра!

Дендропарк "Олександрія" в очікуванні золотої осені

Парк Олександрія
Давно не був у нашому парку, а 26-го вересня по випадковому збігу обставин заглянув туди. Хочу поділитись своїми враженями та фото.

Погода була сонячна та більш менш тепло, вітру не було, проте під час нашої прогулянки тричі починався маленький дощ. Хоча йому так і не вдалось зіпсувати позитивні

Показати повністю →

ДДТ, Братья Карамазовы, Белая Церковь, День города 2013

Біла Церква
Весь день дощ нас пробував налякати, то починався, то притихав, і десь за годину до початку він пішов з такою силою, що вже й не вірилось що буде аншлаг, проте за хвилин 20 до початку дощ закінчився і почалось справжнє свято!Показати повністю →

Актуальні питання розвитку Білої Церкви в розрізі Програми Президента України.

Новини Білої Церкви
Минулого тижня міський голова Василь Савчук провів прес-конференцію на тему «Реалізація у регіонах завдань, доручень Президента щодо вирішення актуальних проблем регіону, зокрема, реалізація програми «Київщина без окраїн».

ФотоХостинг БКМ

Показати повністю →

Резиновый базарчик переезжает

Біла Церква
Вже третій день демонтують резиновий базарчик на Левані, заглянув зробив кілька фото цього всього.

Контейнерів ще багато, мінімум днів 3 ще будуть перевозить, хоча більш всього що цей процес займе більше неділі.Показати повністю →

Кафе "Динамо" знову працює!

Кафешки
Кафешки: Кафе Динамо знову працює!

Гарні новини для любителів футболу!

Раніше ми вже писали про те що паб «Динамо» було передано в руки нового орендатора. Тепер же хочемо поділитись приємними новинами для футбольних вболівальників: нарешті експерименти нових орендаторів з дискотеками закінчились і даний заклад знову в руках

Показати повністю →