Електрошокер кийок Police HY-X8

Про все
Про все: придбати електрошокер кийок Police HY-X8Кримінальна статистика не радує даними: число злочинів проти особи та майна громадян стає дедалі більше і виходить, що кожна людина, вийшовши на вулиці міста — виявляється в зоні ризику. Від нападу хуліганів, грабіжників не застрахований ніхто, і тому краще завчасно вжити можливих заходів для забезпечення власної безпеки. Ідеальним засобом самооборони в будь-якій екстремальній ситуації здатне стати простий і ефективний пристрій — шокер.
У числі найбільш популярних і потужних моделей шокеров помітно виділяється по якостям і характеристикам електрошокер-паралізатор X8 Police Блискавка.
Опис і комплектація Police X8
Електрошокер Блискавка Х8 — це найпотужніший і габаритний шокер-кийок. Купить шокер цієї моделі ви зможете у магазині Shokershop.com.ua. Корпус виробу виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, що робить шокер Х8 Блискавка ще й відмінним ударним зброєю. Розмір корпусу електрошокера — 34 сантиметри, вага — майже 500 грам. Рукоятка приладу зроблена так, щоб тримати електрошокер в руці було максимально зручно.
У цю модель вбудований світлодіодний ліхтар з чотирма різними режимами освітлення. Корпус приладу оснащений надійним запобіжником, який захистить власника від несанкціонованого вмикання пристрою.
Унікальна і комплектація моделі електрошокера Блискавка Х8: сам шокер упакований в стильний кейс, до нього додаються два змінних акумулятора, зарядний пристрій та інструкція російською мовою. Інструкцію до пристрою вивчити потрібно обов'язково: вона відповість на всі ваші запитання по експлуатації приладу, розповість, як провести ремонт або заміну ліхтаря в шокер, дасть рекомендації по правильній зарядці приладу.
Технічні характеристики
Шокер X8 Police Блискавка відноситься до пристроїв першого класу потужності і є електрошокером паралізуючого дії. Сила напруги розряду шокера Х8 складає 60 000 кіловольт і контакту з тілом супротивника в частки секунди буде досить, щоб повалити в нокаут агресора значної комплекції. Пробиває здатність — сорок мм. Цієї потужності вистачить щоб заряд пройшов через товсту зимову куртку або ж пуховик.
Police Блискавка — це шокер-кийок, а це значить, що у вас в руках буде і ударна зброя, яким можна скористатися в екстремальній ситуації. Зручна конструкція ручки дозволить тримати шокер міцно і наносити їм настільки ж точні і потужні удари.
Шокер X8 оснащений вбудованим світлодіодним ліхтарем з чотирма режимами роботи: три режими яскравості і один — стробоскопического миготіння, який можна використовувати для подачі сигналу лиха в темний час доби.
Працює електрошокер X8 від змінного акумулятора солідної ємності. Зарядити пристрій теж просто: достатньо підключити ваш шокер до звичайної домашньої електромережі за допомогою зарядного пристрою.
Переваги BL-X8
Ключовими перевагами електрошокера-кийки Блискавка Х8 можна назвати:
  • Високу потужність, яка високо оцінюється в відгуках про шокер Блискавка покупців і професіоналів в області самооборони;
  • Можливість застосування шокера, як ударного засоби самозахисту;
  • Два змінних акумулятора в комплекті, які допоможуть вам завжди підтримувати шокер в боєздатному стані;
  • Надпотужний ліхтар з чотирма різними режимами роботи
Електрошокер-кийок Х8 — модель однозначно чоловіча — вона габаритна, масивна, може застосовуватися як зброя ударного типу. Потужність пристрою настільки висока, що секундного розряду вистачить, щоб викликати у противника втрату свідомості на строк до 45 хвилин. Гучний звук від електродів і сильний запах озону допоможуть вам захиститися від нападу бродячих або погано вихованих собак.

Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати