avatar
Шановна пані директор юридичної компанії. Ви б мали знати, що дане питання регулюється ст. 181 (а не ст.182) ЦК України, яка визначає поняття Рухомі та Нерухомі речі. Для цього достатньо лише відкрити згаданий вами ЦК України!
avatar
Тим часом ліхтарі міняються там де вони є, і могли б ще служити. Про те, владі видніше…
avatar
Для чого їх важити, їх потрібно на мосту в місті ловити бо він скоро рухне. А потім будем слухати «казки» про вісутність коштів на ремонт. Такого… ства не було при жодній владі.
avatar
З якого віка берете?)
avatar
towing24.help
Ознакомится с условиями и тарифами перевозки можно на нашем сайте!
avatar
Лицензионное программное обеспечение по самым низким ценам вы сможете купить в интернет магазине Софтлист
avatar
avatar
У меня уже год охрана А1, я довольна, пару раз приезжали (забыла отключить охрану), приехали реально быстро, спросите там у них новая ситсема Аякс, она очень круто выглядит, снимаюсь с охраны с телефона (там много разных примочок) и плюс если у вас ремонт то она не требует всяких робот по установки и порчи ремонта. Вообще наберите они вам все подскажут.
avatar
Цікаво буде розраховуватись за транспортні послуги в нашому місті.
avatar
Обнова буде мабуть, через років 100.:/
avatar
Нарешті почались якісь зрушення
avatar
Масштабність закінчилась, так і не почавшись;)
avatar
Хорошая порода, может быть даже самая лучшая. Кто заведет себе немца — не пожалеет. Вон, почитайте https://sobaky.info/nemetskaya-ovcharka/
avatar
Люди вправно, спокійно і впевнено роблять те, для чого вони призначені та за що одержують заробітну платню. Достойний приклад для наслідування депутатами, урядовцями і т. ін.
avatar
Оптимізація маршрутів громадського транспорту має здійснюватися час від часу. Але дуже важливо, щоб ті, хто відповідає за організацію перевезення пасажирів, відстежували і аналізували наслідки, до яких призвели нововведення.
avatar
Найщиріші вітання усім з Різдвом Христовим, а також побажання миру, злагоди, родинного щастя та здоров'я!!!
avatar
Мабудь, це тільки перший дзвіночок.
avatar
Всіх форумчан вітаю з Новим 2018 роком. Щастя Вам, миру, добра, достатку та успіхів завжди, скрізь і в усьому.
avatar
Ця проблема зачіпає інтереси дуже багатьох людей. Може таке статися, що дехто і покине палити внаслідок підвищення цін, і таким чином збереже своє здоров'я. Але коли значна частка надходжень до бюджету країни формується за рахунок такої «турботи» — це дещо неправильно.
avatar