avatar
З якого віка берете?)
avatar
towing24.help
Ознакомится с условиями и тарифами перевозки можно на нашем сайте!
avatar
Лицензионное программное обеспечение по самым низким ценам вы сможете купить в интернет магазине Софтлист
avatar
avatar
У меня уже год охрана А1, я довольна, пару раз приезжали (забыла отключить охрану), приехали реально быстро, спросите там у них новая ситсема Аякс, она очень круто выглядит, снимаюсь с охраны с телефона (там много разных примочок) и плюс если у вас ремонт то она не требует всяких робот по установки и порчи ремонта. Вообще наберите они вам все подскажут.
avatar
Цікаво буде розраховуватись за транспортні послуги в нашому місті.
avatar
Обнова буде мабуть, через років 100.:/
avatar
Нарешті почались якісь зрушення
avatar
Масштабність закінчилась, так і не почавшись;)
avatar
Хорошая порода, может быть даже самая лучшая. Кто заведет себе немца — не пожалеет. Вон, почитайте https://sobaky.info/nemetskaya-ovcharka/
avatar
Люди вправно, спокійно і впевнено роблять те, для чого вони призначені та за що одержують заробітну платню. Достойний приклад для наслідування депутатами, урядовцями і т. ін.
avatar
Оптимізація маршрутів громадського транспорту має здійснюватися час від часу. Але дуже важливо, щоб ті, хто відповідає за організацію перевезення пасажирів, відстежували і аналізували наслідки, до яких призвели нововведення.
avatar
Найщиріші вітання усім з Різдвом Христовим, а також побажання миру, злагоди, родинного щастя та здоров'я!!!
avatar
Мабудь, це тільки перший дзвіночок.
avatar
Всіх форумчан вітаю з Новим 2018 роком. Щастя Вам, миру, добра, достатку та успіхів завжди, скрізь і в усьому.
avatar
Ця проблема зачіпає інтереси дуже багатьох людей. Може таке статися, що дехто і покине палити внаслідок підвищення цін, і таким чином збереже своє здоров'я. Але коли значна частка надходжень до бюджету країни формується за рахунок такої «турботи» — це дещо неправильно.
avatar
avatar
Мабуть, це знаходиться у руслі децентралізації, яка наразі впроваджується у нашій країні — кожна територіальна громада має дбати, перш за все, про себе.
avatar
Считаю, что детьми в первую очередь родители должны заниматься. Никакой спец и никогда не почувствует то, что почувствуете Вы в отношении своего ребенка и его нужд. Также только Вы в полной мере можете найти подход к чаду. А материала, который давать ребенку куча есть и маленькая тележка. Если ребенок будет заниматься с маомй или папой — будет схватывать в разы лучше.
avatar
Интересно, а обезьяна сможет таким образом бюджет наполнять? Я уверен, что сможет. Задолбали уже акцизы поднимать!!! Поднимите свои жопы, верните народу стыренное бабло и пиздуйте на все 4 стороны с Украины!