Таймкафе New York Coffee

Кафешки
Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee

З чим в мене асоціюється цей заклад? В першу чергу з інтригою, з першого дня коли почув що планується відкриття не було ніяких подробиць, що, де і коли, лише загадки і ця інтрига підтримувалась новими записами в їх спільноті ВК. Відповіді ми пішли шукати ще в день відкриття, але таких як ми було багато, тому ми просто забрали карту на знижку і вирішили зайти в інший день.

В середу вдруге завітали до таймкафе New York Coffee, цього разу все було трохи по іншому, нас зустрів привітний хлопець, який поцікавився чи ми вперше тут і запропонував провести невеличку екскурсію по залах. Водив нас, розказував, показував, потім повернулись до бара, де нам виписали ще одну грінкарту за репости, дали в подарунок два флаєри на додаткових 15 хвилин, наче дрібниця, а приємно.

Далі вже ми пішли в зал. Де сісти довго не думали, нам відразу запав в око куточок на двох з розкішними кріслами насиченого червоного кольору, думаю це місце для багатьох стане улюбленим, затишний куточок з вікнами на всю стіну.

Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee

Взагалі так зрозумів, при розстановці столів намагались робити так, щоб люди були відділені один від одного, відвідувачі з одного столу не бачать інших, що звичайно додає затишку. Тобто навіть коли повний зал, то у вас ніхто не буде сидіти «на голові». Це плюс.

Ми замовили капучіно та лате і набрали собі повну тарілку солодощів, раз все безкоштовно, то хотіли наїсти на всі гроші, олінклюзів же.

Каву треба замовляти на барі при вході, а все решта в зоні самообслуговування, ось так вона виглядає

Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee
там можна не лише брати солодощі, а й самому зробити собі чаю(хоча чай теж можна замовлять на барі), є тостер, тости, сподобалось, що була нутелка і вареньки різні. Це так по-домашньому, сам собі хазяїн, що захотів, те й зробив. Кому холодно може взяти коцика, хоча ми й так не замерзли.

Але все ж думки про шару швидко проходять, і починаєш розуміти, що їжа та кава це все другорядне, а головне — це атмосфера. Тиха ненав'язлива музика, затишні столики з м'якими кріслами, великі вікна, сніг за вікном, ми спіймали себе на думці, що поставить ялинку, і у нас буде справжнє голлівудське Різдво!

Впоравшись з кавою, ми замовили ще два капучіно і пішли знову на екскурсію, там є на що подивитись. Просторий зал з насиченим фіолетовим кольором, багато поличок з різними дрібницями, іграми, вазончиками. Сподобалось, що в таймкафе не ховають годинники, і чого їх ховати, якщо вони такі милі:

Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee

Щось в цьому всьому є, і за перший раз ми не розгадали всі таємниці цього закладу, доведеться йти ще раз… треба подивитись, який Нью Йорк вранці, вдень, в святкові дні, що за ігри в них. Це те місце де кожного разу можна відкривати щось нове для себе. Ми відкрили затишну домашню кав'ярню, відчули атмосферу новорічного Нью Йорка та побували в музеї де можна гратись експонатами, але це лише маленька частинка New York Coffee.

Цікаво, що зустріли там знайомих, яких давно не бачили, де б це ще зустрілись мешканці БЦ, як не в Нью Йорку. А коли виходили ще одних зустріли, вони теж сіли в той куточок де ми були.

Якщо ви поспішаєте і просто хочете швиденько випити кави, то є можливість взяти каву з собою, ціни доволі демократичні, капучіно за 12 грн рідко де знайдеш у нас в місті:

Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee

Більше інформації про заклад ви знайдете в їх спільноті Вконтакті, а ще більше, якщо завітаєте до них, вони знаходяться біля ТЦ «Гермес»:

Кафешки: Новини Білої Церкви: Таймкафе New York Coffee

також до 15-го грудня всі бажаючі можуть отримати GreeanCard на знижку, для цього треба зробить репост ось цього запису

Хотілось би привітати наше місто з тим, що в нас відкриваються не лише наливайки, а й заклади такого рівня як New York Coffee. Успіхів їм.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

ViacheslavLunchenko
Не знаю, чи варто вітати наше місто з появою «цього кахве».Почну з початку: останні 3 місяці постійно відвідував цей заклад, щоб випити кави так мовити на винос, але в приміщенні,і ніколи не було проблем, але сьогодні не дуже люб'язний хлопчина, який не назва вся, не дав змоги випити кави за тим столиком, яким ми хотіли, бо виявляється, що ми маємо сісти тільки за певний. Кафе було майже пустим, крім нас з відвідувачів була 1 людина. Не раджу відвідувати людям з метою coffee to go. Таке враження, що їм цікаві відвідувачі тільки ті, що залишаються на час ((((. Кава середньої якості, обслуговування в залежності від зміни персоналу. До сьогодні враження були більш позитивні. Дівчині з рудим волоссям окрема подяка за завжди привітне відношення.

Коментувати