Рейтинг
+11.13

Новини Білої Церкви

196 читачів, 2696 теми

В білоцерківській міськраді між ПР і БЮТ зговір?

Новини Білої Церкви


Не так давно міськвиконком поповнився представником від «підрахованого» народного депутата Чудновського, але цим «сюрпризом» перетурбації в виконавчому комітеті не закінчились.

Показати повністю →

После вопроса Януковичу жизнь украинки изменилась

Новини Білої Церкви

Три минуты общения с президентом — и к услугам 61-летней пенсионерки Людмилы Стригун теперь работники всех мастей. Они уже установили телефон в хате и обещают отремонтировать дом

Показати повністю →

Будівництво сталепрокатного завода відновлять?

Новини Білої Церкви

Оригинал здесь

В селе Шкаривка неподалеку от райцентра Белая Церковь Киевской области уже лет шесть расчищена площадка под строительство Белоцерковского металлургического завода. Его строительство на этом месте компания «Евро Финанс ЛТД» запланировала еще в 2005 году. «Сейчас там пустырь с фундаментом, огороженный забором. Никаких работ там пока не ведется», – рассказывает главный редактор местной газеты «Гриф» Валерий Рабенок. Но уже весной тишину могут нарушить строительные работы.

Показати повністю →

Нужны ли белоцерковчанам мусоропроводы?

Новини Білої Церкви


Константин Бугайчук представил редакции несколько коллективных обращений, с которыми к нему, как к депутату-мажоритарщику обратились жители домов (в частности, б-р Комсомольский, 12 и ул. Леваневского, 22) с жалобами на заваривание мусоропроводов. Также депутат отметил, что обращаются жильцы не только в письменной форме, но и в телефонном режиме и при личных встречах. К.Бугайчук направил депутатский запрос на имя профильного заместителя городского головы с просьбой указать нормативные документы, которыми руководствуются работники ЖКХ, заваривая мусоропроводы.

Показати повністю →

«Хюндаї» комплектуватимуть білоцерківськими деталями

Новини Білої Церкви
Поїзди “Хюндай” більше не ламатимуться, пасажири не будуть мерзнути і за свої гроші приїдуть вчасно. Принаймні, так запевняє дирекція “Української залізничної швидкісної компанії”, яка вже втомилася виплачувати компенсації людям, що не доїхали до місця призначенням цим поїздом, — йдеться в сюжеті ТСН.


Показати повністю →

Жахливе вбивство на вулиці Ватутіна (відео)

Новини Білої Церкви

67-річна жінка була власницею будинку, проживала одна. Щоб поліпшити свій матеріальний стан, вона здавала кімнату іногороднім, що приїздили до м. Біла Церква на роботу чи на навчання.


Показати повністю →

Зустріч випускників

Новини Білої Церкви


На цих вихідних зустріч випускників.
Обично це перша пятниця(в цьому році 1 лютого) або субота (2 лютого) хто як домовиться.

Хто не домовлявся ні з ким, то туліть в школу, хтось да прийде, але краще позвоніть старим шкільним друзякам

Адміністрацію президента перенесуть до Білої Церкви?

Новини Білої Церкви
Інформаційно-аналітичний портал OSP-UA.INFO звернувся із кількома питаннями до Івана Салія — представника Президента України у місті Києві у 1992-1993 роках і депутата Верховної Ради І та ІІІ демократичних скликань, щодо ситуації у місті Києві та його перспектив у майбутньому.
Показати повністю →

В Білій Церкві - знову шахраї

Новини Білої Церкви


Досить поширений вид шахрайства — заволодіння грошима та коштовностями під приводом «зняття порчі». Такі випадки непоодинокі.
24 січня 2013 року до міліції за допомогою звернулась 34-річна жінка. Вона розповіла, що ввечері її перестріла невідомі жінки, настрахала її прокляттями та порчами, потім стала «відробляти» та «знімати порчу»…

Показати повністю →