Рейтинг
+11.13

Новини Білої Церкви

196 читачів, 2665 теми

У Білій Церкві новий власник квартири знайшов дитячий труп

Новини Білої Церкви
У Білій Церкві новий власник квартири знайшов дитячий труп
На страшну знахідку натрапив мешканець Білої Церкви. Чоловік давав лад нещодавно придбаній квартирі й натрапив на тіло немовляти. Правоохоронці вже порушили кримінальну справу.
Після здачі будинку в експлуатацію наприкінці вісімдесятих років у цій квартирі незмінно мешкала одна сім'я. Та коли виникли фінансові труднощі — вирішила продати оселю. Охочі купити квадратні метри знайшлися одразу, бо ціна була дуже привабливою.
Олександр Храпач, кореспондент:
— Коли новий власник квартири вирішив облаштувати собі льох — натрапив на моторошний згорток.

Показати повністю →

В м. Біла Церква діти викрадають авто

Новини Білої Церкви
5 листопада о 21:40 год. до чергової частини Білоцерківської міліції зателефонував чоловік і повідомив про те, що щойно від під’їзду його будинку по вулиці Митрофанова викрали автомобіль марки «ВАЗ-2103», власником якого він є.

Оперативні чергові оповістили наряди Державтоінспекції для пошуків автомобіля та його викрадачів. Також, передбачаючи те, що зловмисники могли б виїхати за межі міста та навіть району, було оповіщено і чергові частини міськрайвідділів прилеглих районів (що граничать з Білоцерківським).

Наряди дорожньо-патрульної служи ДАІ було спрямовано на відпрацювання районів міста Біла Церква. Інспектори дорожньо-патрульної служби об’їжджали всі вулиці і провулки і, за годину, вони запримітили схожий автомобіль в темряві на міській окраїні. Коли авто патрульних приблизилось, із «вазівки» вискочило четверо юнаків і кинулись навтьоки у різні боки.

Інспектори дорожньо-патрульної служби Руслан Шокало та Віталій Гагарінов кинулись навздогін і затримали двох правопорушників. У викраденому авто було знайдено ще два акумулятори – видно хлопці час не гаяли і, коли їх розшукували працівники міліції, вони «попрацювали» і біля інших автомобілів, що так безпечно залишають без нагляду автовласники попід будинками.

Двоє затриманих, наразі, перебувають у міліції – це юні особи, яким не виповнилось і п’ятнадцяти років (один із них вихованець дитячого будинку). Проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню місця знаходження інших двох подільників.

Слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України «незаконне заволодіння транспортним засобом».

Тетяна Гадомська
спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю
Білоцерківського міськвідділу міліції
bc-mvs.gov.ua/

Біла Церква може залишитися без води через смерть бактерій-рятівників від токсичних стоків

Новини Білої Церкви
Бактерії вразливі до хімічного забруднення.

У Білій Церкві натякають, що місто може залишитись без питної води, бо мікроорганізми, які очищують міську каналізацію, спочатку пухнуть, а потім гинуть. Їх убивають неконтрольовані промислові викиди, — йдеться в сюжеті ТСН.

На очисну станцію із Білої Церкви стікається усе, що смердить. На цих решітках приймають відходи цілого міста. Наприклад, Антоніна Кашуба все життя працює на очисній станції, але до ароматів і досі не звикла. Саме тут контролюють, щоб багно не попливло в річку. З іншого боку в резервуари заливають спеціальні бактерії. Живлячись нечистотами, вони очищують воду природним шляхом.


Показати повністю →

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ДОЦІЛЬНОСТІ БУДІВНИЦТВА АЗС В ЦЕНТРІ МІСТА З ТРІСКОМ ПРОВАЛИЛИСЬ

Новини Білої Церкви

Заздалегідь задекларовані консультації, природно, не випірнули раптом на рівному місці, а послужили продовженням вже «бородатої» історії бездоглядної земельної ділянки напроти симпатичного монумента «людині з рушницею» часів першої Вітчизняної війни 1812 року.

Нагадаємо для необізнаних: той трикутний майданчик, що довгий час перебував під «пашнею», нарешті отримав законного власника, який забажав збудувати там автозаправку. Там, в історичному місці, посеред густозаселеного міського мікрорайону – заправку, поклади вогненебезпечного бензину, солярки та інших паливно-мастильних матеріалів. Міська рада та адміністрація голови чомусь не вгледіли тут жодних проблем і навіть доручили управлінню з архітектури звести кінці з кінцями неоднозначних прагнень іногороднього власника, щоб, так би мовити, і комар носа не підточив.

Показати повністю →

Білоцерківський водоканал проти скиду шкідливих стоків підприємствами

Новини Білої Церкви
42689850992989157836.png


Скидання стоків з перевищенням граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин підприємствами у центральну систему водовідведення призводить до порушення технологічних процесів на каналізаційно-очисних спорудах та може мати серйозні екологічні наслідки. Про це йшлося на прес-конференції, присвяченій темі неконтрольованого скиду шкідливих речовин виробництвами, яка відбулася на каналізаційно-очисних спорудах міста Біла Церква у четвер, 31 жовтня 2013 року.
Учасники прес-конференції: директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Бабій Ольга Андріївна, заступник мера м. Біла Церква з питань ЖКГ Гнатюк Валерій Володимирович, голова громадської ради Цвіров Вадим Миколайович.

Показати повністю →

Біла Церква вже готується до зими

Новини Білої Церкви
Прийнято рішення про утримання автомобільних шляхів м. Біла Церква в зимовий період 2013-2014 рр.
Євген Сінчук – в.о. начальника УЖКГ – доповів, що цим рішенням покладено певні обов’язки з утримання шляхів на шляхово-експлуатаційне управління і затверджено перелік підприємств, які за згодою будуть направляти транспорт для очистки міста від снігових заметів. «Більшість підприємств погоджується взяти участь в цих роботах, але деякі керівники зауважують, що нададуть транспорт тільки при наявності паливно-мастильних матеріалів», – інформував в.о. начальника УЖКГ.

В обговоренні І.Шилов зазначив, що в місті повинна бути налагоджена чітка система – на кожному підприємстві потрібно визначитись з чергуванням відповідальних співробітників, щоб в разі снігопаду, вдень чи вночі, своєчасно вживати необхідні заходи. Потрібно, щоб люди відчували відповідальність, – впевнений Іван Петрович.


Показати повністю →

Річницю заснування УПА відсвяткували і в Білій Церкві

Новини Білої Церкви
Уже понад двадцять років у Білій Церкві існує та діє Станиця Братства ОУН-УПА


Орігинал статті тут
День Покрови Божої Матері здавна є не тільки храмовим святом у багатьох містах та селах України. Саме 14 жовтня славне Військо Запорізьке шанувало свою покровительку, і не дивно, що цей день прийнято вважати за відлік офіційної історії Української Повстанської Армії.Показати повністю →

Шукаєш роботу? Не потрап на шахраїв...

Новини Білої Церкви

Не давно шукав роботу за допомогою інтернету… Знайшов на одному сайті що компанія «Корпосистем» з виготовлення металопластикових вікон набирає людей на вакансії: прибиральниця, охоронці, бригадир, продавці, заступник директора.Тел.097-098-35-02, 066-105-19-58, 093-255-56-01. Зателефонував по одному з вище вказаних телефонів.

Там відповіли що потрібно під'їхати наступного дня за адресою вул.Крижанівського 17, офіс 4.(район Піонерська), на 8 годину ранку без запізнення. Я під'їхав, там була черга, дочекався, зайшов в середину, там головний, молодий хлопець з побитим шнобелем почав грузити про металопластикові вікна, а потім сказав що потрібно виїхати на фірму і щоб я зачекав з рештою претендентів на вакансії на вулиці. Дочекався, вийшов головний і приблизно 10 чоловік з анкетами та рекламними листівками.


Показати повністю →

Чи буде нова епідемія грипу в м. Біла Церква?

Новини Білої Церкви

Начальник Білоцерківського міського управління ГУ ДСЕС у Київській області Анатолій Володимирович Добрянський про ситуацію з грипом в м. Біла Церква

Анатолію Володимировичу, у ЗМІ уже «проскакують» загрозливі публікації стосовно появи в країні різних штамів грипу. А чи загрожує ця недуга сьогодні біло церківцям?

Показати повністю →

НТН. Агенти впливу про ритуальну мафію

Новини Білої Церкви
Цвинтар — місце збагачення, корупції та війни за монополію. У Білій Церкві на Київщині цвинтарні війни досягли апогею — керівники державного бюро з надання ритуальних послуг буквально захопили місто, а потім звинуватили Агентів Впливу у брехні. Чим закінчилося протистояння Агентів і комунальників — у матеріалі Ірини Курило:

Через елітні дачі підтоплює жителів Білої Церкви

Новини Білої Церкви
Горе від елітних дач мешканцям Білої Церкви, що на Київщині. Їх звели на Росі, засипавши всі відводні рови. Тож тепер вода не стікає в річку, а збирається на подвір'ях приватних будинків. В райдержадміністрації на скарги людей не зважають. Навіть коли відомо, що споруджують маєтки без жодного дозвільного документа.
Ось такі були подвір'я мешканців провулка Новоселівського цієї весни. На місці рову, куди раніше текла тала вода, нагорнули землі і спорудили котеджі.

Володимир, мешканець м. Білої Церкви:
— Отут взагалі була яма, величезна яма на весь цей участок, і тут скопичувалась вода. Коли начали оце незаконне будівництво, вони усе це усунули, мало того що усунули, вони ще й насипали метр десь землі.

Показати повністю →

В Білій Церкві через страйк водіїв зупинилися тролейбуси

Новини Білої Церкви
Заборгованість перед тролейбусниками сягнула 3-х місяців.

Єдине на Київщині тролейбусне депо зупинилося. Білоцерківський електротранспорт не виходить на лінію через страйк працівників.

Людям уже 3 місяці не платять заробітну плату. Кожному працівникові заборгували по 9-10 тис. гривень.

«Який сенс ходити, якщо зарплату не платять», — пояснили відмову виводити транспорт на маршрут працівники депо.


Показати повністю →

Фотоконкурс "Позитив життя - 2013"

Новини Білої Церкви
В рамках проекту «Підвищення інформованості молоді про СНІД основа здоров'я нації в майбутньому» під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка до конкурсу запрошується учнівська, студентська та працююча молодь Київської області.

Мета конкурсу: популяризація та пропаганда здорового способу життя;

ТЕРМІНИ: початок конкурсу з вересня 2013 року, роботи в електронному вигляді надсилаються до 01 листопада 2013 року на адресу: photo@red-cross.org.ua з приміткою «фотоконкурс».

Показати повністю →

Білоцерківський Червоний Хрест з'явився у «ВКонтакті»

Новини Білої Церкви
Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України презентувала своє офіційне представництво у «ВКонтакті» – найпопулярнішій соціальній мережі України. Відкриття віртуальної спільноти відбулося 1 жовтня.Сторінка організації має адресу vk.com/redcrossbc і містить свіжі новини осередку, матеріали для потенційних волонтерів, фоторепортажі з різноманітних заходів тощо. Як запевняє відповідальний за групу прес-волонтер, даний інформаційний майданчик покликаний стати не лише джерелом оперативних відомостей зі стану БМО ТЧХУ, а й своєрідним онлайновим клубом її волонтерів.


Показати повністю →