Рейтинг
+11.13

Новини Білої Церкви

196 читачів, 2597 теми

Водолази дістали з Росі двох утоплеників

Новини Білої Церкви
15 лютого о 13:40 на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини надійшла інформація про утоплення двох людей на річці Рось в м. Біла Церква по вул. Томилівська.

Білоцерківським РВ ГУ ДСНС України у Київській області було організовано пошуки потонулих чоловіків. Близько о 18:00 з дна водойми вдалось дістати тіла загиблих. Особи загиблих встановлюються.

Для вилучення тіл загиблих з річки були задіяні два човни, шість чоловік особового складу пожежно-рятувальних частин міста та працівники водолазно-пошукової станції, про що БЦ24 повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України у Київській області.

Як відомо, за останній тиждень значних морозів на Київщині не спостерігалося, тому крига була тонкою. Що робили на річці чоловіки – рибалили чи переходили на інший беріг – наразі невідомо.

Джерело

Злочини проти моралі - в епіцентрі уваги Білої Церкви

Новини Білої Церкви
Працівниками сектору боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми Білоцерківського міськвідділу міліції за 2013 рік було виявлено та припинено 10 фактів злочинної діяльності в сфері суспільної моралі, які займалися розповсюдженням порнографічних предметів, створювали місця розпусти, займалися звідництвом та втягували жінок до зайняття проституцією.Показати повністю →

Біла Церква може залишитися без води?

Новини Білої Церкви
«Білоцерківський молочний комбінат» (ТМ «Біла лінія», «Premialle») скидає у центральну каналізацію міста стоки з перевищенням шкідливих речовин. Через це гине активний мул.


Наслідки і серйозність ситуацію уже висвітлювали всеукраїнські ЗМІ (1+1, новий, 5 канал):
bc-like.com/news/2013/11/03/bla-cerkva-mozhe-zalishitisya-bez-vodi-cherez-smert-baktery-ryatvnikv-vd-toksichnih-stokv.html

Але все забулося, і ніяких мір зі сторони громади прийнято не було. Водоканал залишився сам на сам з великим виробником, відомим по всій Україні, і з міліардним бюджетом.
Потрібно чітко розуміти, чим може загрожувати дана ситуація для мешканців Білої Церкви. Шкідливі речовини, які потрапляють зі стоків підприємства, вбивають активний мул, метою якого є очистка стоків. Якщо відбувається надто великий скид шкідливих речовин — підтримувати життєдіяльність бактерій стає неможливо, що призведе до зупинки роботи очисних споруд. Якщо очисні споруди не зможуть обробляти стоки, водоканал буде змушений відлючити подачу води на місто (тому що не буде куди її приймати).
Отже, жителі міста Біла Церква залишаться на певний період (3-7 днів) без водопостачання і водовідведення. А найбільша загроза в тому, що ніколи такого не траплялося і невідомо, які додаткові складності можуть виявитися.

Вадим Тітушко дав ексклюзивне інтерв'ю в программі "Гроші"

Новини Білої Церкви
Саме його прізвище наводить жах на частину України, а він каже, що виправився і хоче особисто підтримати людей. Про це Вадим Тітушко зізнався в ексклюзивному інтерв'ю в программі «Гроші» зі шляхетною метою допомогти другу зібрати гроші на лікування .

«Я би хотів виїхати та підтримати людей. Без провокацій, без нічого. Я би підтримав Євромайдан», — заявив Вадим.


Хлопець каже, що образ, який йому нав'язують, неправдивий. Він адекватний молодий чоловік, який свого часу помилився.


Показати повністю →

Страйк 3.02.2014р. у м. Біла Церква

Новини Білої Церкви
3 лютого 2014 року по всій території Україні відбувалися страйки.
Біла Церква, як відомо, теж не пасе задніх, тому в черговий раз площа перед мерією зібрала активних жителів міста, яким не байдуже наше майбутнє.

Слово у мікрофону мав і голова Київської обласної організації ВО «Свобода», депутат міської ради Олександр Олександрович Марченко.

Від тепер все по Правилам

Новини Білої Церкви
До цього часу не було єдиного нормативного акту, який би упорядковував порядок здійснення приєднання до комунальних систем водопроводу та каналізації. Це призводило до виникнення значних проблем в роботі водоканалів.
З метою забезпечення позитивного впливу на відносини, які виникають у процесі приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж, між споживачем та виконавцем послуг, підприємством «БІЛОЦЕРКІВВОДА», було прийнято рішення про прийняття акту регуляторного впливу — Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Біла Церква.
Дані Правила будуть сприяти правильному користуванню водопровідними та каналізаційними мережами міста. Основною їх метою є: запобігання порушень у роботі централізованих мереж водопроводу і каналізації, підвищення ефективності роботи цих мереж та безпека їх експлуатації, підвищення дисципліни укладання договорів з юридичними та фізичними особами про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, запобігання самовільного підключення до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж.

Екскурсія в Кончу-Заспу на тренувальну базу Динамо

Новини Білої Церкви
Екскурсія в Кончу-Заспу на тренувальну базу Динамо

у вболівальників є можливість відвідати базу команди Динамо(Київ)

Білоцерківський офіційний фан-клуб ФК «Динамо»(м.Київ) та його директор Ігор Коча запрошують бажаючих відвідати тренувальну базу ФК «Динамо» м.Київ з екскурсією по тренувальним залам, манежам та кімнатам футболістів. Кількість бажаючих обмежена. Довідки за тел: 063-196-97-98, 097-967-23-80.

У Білій Церкві з'явився клуб українського кіно

Новини Білої Церкви
Нещодавно на форумі forum.bc-like.com відкрився віртуальний кіноклуб, у якому публікуватимуться та обговорюватимуться стрічки вітчизняного виробництва. Жодних обмежень за жанром, датою виходу чи будь-чим іншим немає, головне — позначка «Made in Ukraine».

Мета клубу — не лише показати, що українське кіно існує, а й довести: у нас є талановиті сценаристи, актори, режисери та інші професіонали, котрі не поступаються митцям світового рівня. Ми вміємо робити якісний продукт, а наша кіноіндустрія в перспективі здатна скласти конкуренцію на міжнародній арені!

В центре Киева маршрутное такси Киев-Белая Церковь попало в аварию

Новини Білої Церкви

Маршрутка снесла дерево и едва не влетела в магазин, расположенный на первом этаже жилого дома

Новый год в центре Киева начался с необычного ДТП. На перекрестке ул. Жилянской и Льва Толстого не разминулись маршрутка «Мерседес» («Киев-Белая Церковь») и такси «Ланос», сообщает «СЕГОДНЯ»


По словам очевидцев, авария произошла около восьми утра. У центрального ж/д вокзала в маршрутку загрузилось 18 пассажиров и она выезжала в сторону Белой Церкви. Дорога была абсолютно свободной и «Мерседес» двигался по улице Жилянской, когда посреди перекрестка микроавтобус потряс мощный удар. Бус буквально выбросило на тротуар.


Показати повністю →

Наш земляк, Олег Кошовий, поступився у фіналі телешоу «МастерШефу-3»

Новини Білої Церкви


25 грудня, стало відомо, хто переміг на кулінарному шоу «МастерШеф-3».

Фіналістами стали Мартиновська Ольга і Кошовий Олег. За них приїхали вболівати їхні батьки, родичі і всі вибувші учасники «МастерШефу-3», що не дійшли до фіналу.


Показати повністю →

Любиш святкувати, люби й відробляти! Перенесення робочих днів у 2014 році

Новини Білої Церкви
Любиш святкувати, люби й відробляти

Про перенесення робочих днів у 2014 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 920-Р «Про перенесення робочих днів у 2014 році», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації з цього питання від 29 листопада 2013 року №460 та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Перенести у 2014 році для працівників відділів, управлінь і служб Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету такі робочі дні:

з четверга 2 січня – на суботу 11 січня;
з п’ятниці 3 січня – на суботу 25 січня;
з понеділка 6 січня – на суботу 8 лютого.bc-rada.gov.ua

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу "Мастер Шеф 3"

Новини Білої Церкви

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу «Мастер Шеф 3»

18 декабря, в 20:00 стартовала предфинальная битва кулинаров-аматоров «МастерШеф». В этот раз уже не было черных фартуков и конкурсов с борьбой тех, кто их получил. Теперь молодым поварам пришлось соревноваться за выход в финал в каждом конкурсе, ведь и на первом, и на втором, и на третьем испытании кому-то предстояло уйти.


Показати повністю →

Білоцерківський МВ ГУМВС України інформує

Новини Білої Церкви
Інформація про результати роботи Білоцерківського міськвідділу міліції з 09 листопада по 15 грудня 2013 року.

За тиждень зареєстровано 484 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.


За тиждень до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 61 кримінальне правопорушення з визначеною кваліфікацією, з них:
  • тілесні ушкодження — 15


Показати повністю →

Владні обіцянки – це «пшик»?! АЗС у центрі міста – це реальність!

Новини Білої Церкви
Проїжджаючи сьогодні через скандальну земельну ділянку, де планується будівництво автозаправочної станції на вул. Богдана Хмельницького, помітив, що там почала працювати спецтехніка. Як пояснили робітники, вони беруть ґрунт на глибині 15 м для аналізу та дослідження земельного покриву. Це перший етап підготовки до будівництва АЗС в історичній частині міста.
ФотоХостинг БКМ

Показати повністю →