Рейтинг
+11.13

Новини Білої Церкви

196 читачів, 2577 теми

Від тепер все по Правилам

Новини Білої Церкви
До цього часу не було єдиного нормативного акту, який би упорядковував порядок здійснення приєднання до комунальних систем водопроводу та каналізації. Це призводило до виникнення значних проблем в роботі водоканалів.
З метою забезпечення позитивного впливу на відносини, які виникають у процесі приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж, між споживачем та виконавцем послуг, підприємством «БІЛОЦЕРКІВВОДА», було прийнято рішення про прийняття акту регуляторного впливу — Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Біла Церква.
Дані Правила будуть сприяти правильному користуванню водопровідними та каналізаційними мережами міста. Основною їх метою є: запобігання порушень у роботі централізованих мереж водопроводу і каналізації, підвищення ефективності роботи цих мереж та безпека їх експлуатації, підвищення дисципліни укладання договорів з юридичними та фізичними особами про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, запобігання самовільного підключення до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж.

Екскурсія в Кончу-Заспу на тренувальну базу Динамо

Новини Білої Церкви
Екскурсія в Кончу-Заспу на тренувальну базу Динамо

у вболівальників є можливість відвідати базу команди Динамо(Київ)

Білоцерківський офіційний фан-клуб ФК «Динамо»(м.Київ) та його директор Ігор Коча запрошують бажаючих відвідати тренувальну базу ФК «Динамо» м.Київ з екскурсією по тренувальним залам, манежам та кімнатам футболістів. Кількість бажаючих обмежена. Довідки за тел: 063-196-97-98, 097-967-23-80.

У Білій Церкві з'явився клуб українського кіно

Новини Білої Церкви
Нещодавно на форумі forum.bc-like.com відкрився віртуальний кіноклуб, у якому публікуватимуться та обговорюватимуться стрічки вітчизняного виробництва. Жодних обмежень за жанром, датою виходу чи будь-чим іншим немає, головне — позначка «Made in Ukraine».

Мета клубу — не лише показати, що українське кіно існує, а й довести: у нас є талановиті сценаристи, актори, режисери та інші професіонали, котрі не поступаються митцям світового рівня. Ми вміємо робити якісний продукт, а наша кіноіндустрія в перспективі здатна скласти конкуренцію на міжнародній арені!

В центре Киева маршрутное такси Киев-Белая Церковь попало в аварию

Новини Білої Церкви

Маршрутка снесла дерево и едва не влетела в магазин, расположенный на первом этаже жилого дома

Новый год в центре Киева начался с необычного ДТП. На перекрестке ул. Жилянской и Льва Толстого не разминулись маршрутка «Мерседес» («Киев-Белая Церковь») и такси «Ланос», сообщает «СЕГОДНЯ»


По словам очевидцев, авария произошла около восьми утра. У центрального ж/д вокзала в маршрутку загрузилось 18 пассажиров и она выезжала в сторону Белой Церкви. Дорога была абсолютно свободной и «Мерседес» двигался по улице Жилянской, когда посреди перекрестка микроавтобус потряс мощный удар. Бус буквально выбросило на тротуар.


Показати повністю →

Наш земляк, Олег Кошовий, поступився у фіналі телешоу «МастерШефу-3»

Новини Білої Церкви


25 грудня, стало відомо, хто переміг на кулінарному шоу «МастерШеф-3».

Фіналістами стали Мартиновська Ольга і Кошовий Олег. За них приїхали вболівати їхні батьки, родичі і всі вибувші учасники «МастерШефу-3», що не дійшли до фіналу.


Показати повністю →

Любиш святкувати, люби й відробляти! Перенесення робочих днів у 2014 році

Новини Білої Церкви
Любиш святкувати, люби й відробляти

Про перенесення робочих днів у 2014 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 920-Р «Про перенесення робочих днів у 2014 році», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації з цього питання від 29 листопада 2013 року №460 та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Перенести у 2014 році для працівників відділів, управлінь і служб Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету такі робочі дні:

з четверга 2 січня – на суботу 11 січня;
з п’ятниці 3 січня – на суботу 25 січня;
з понеділка 6 січня – на суботу 8 лютого.bc-rada.gov.ua

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу "Мастер Шеф 3"

Новини Білої Церкви

Наш земляк Олег Кошевой попал в финал телешоу «Мастер Шеф 3»

18 декабря, в 20:00 стартовала предфинальная битва кулинаров-аматоров «МастерШеф». В этот раз уже не было черных фартуков и конкурсов с борьбой тех, кто их получил. Теперь молодым поварам пришлось соревноваться за выход в финал в каждом конкурсе, ведь и на первом, и на втором, и на третьем испытании кому-то предстояло уйти.


Показати повністю →

Білоцерківський МВ ГУМВС України інформує

Новини Білої Церкви
Інформація про результати роботи Білоцерківського міськвідділу міліції з 09 листопада по 15 грудня 2013 року.

За тиждень зареєстровано 484 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.


За тиждень до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 61 кримінальне правопорушення з визначеною кваліфікацією, з них:
  • тілесні ушкодження — 15


Показати повністю →

Владні обіцянки – це «пшик»?! АЗС у центрі міста – це реальність!

Новини Білої Церкви
Проїжджаючи сьогодні через скандальну земельну ділянку, де планується будівництво автозаправочної станції на вул. Богдана Хмельницького, помітив, що там почала працювати спецтехніка. Як пояснили робітники, вони беруть ґрунт на глибині 15 м для аналізу та дослідження земельного покриву. Це перший етап підготовки до будівництва АЗС в історичній частині міста.
ФотоХостинг БКМ

Показати повністю →

В Николаевской области задержали парня из Белой Церкви, который с дружками избил насмерть иногороднего студента

Новини Білої Церкви
Правоохранители столичного региона задержали в Николаевской области молодого человека, которого подозревают в дерзком убийстве.

Об этом сообщили в Белоцерковском горотделе милиции ГУМВД Украины в Киевской области.

Так, сотрудники уголовного розыска Белоцерковского райотдела милиции задержали последнего из участников совершения преступления — трое местных юношей избили иногороднего студента, который от тяжелых травм скончался на месте происшествия. Двоих из них установили и задержали «по горячим следам» в городе Белая Церковь, а третий бросился в бега. В ходе оперативно-розыскных мероприятий по установлению его места нахождения, беглеца обнаружили и задержали в Николаевской области.

Показати повністю →

В Белой Церкви насмерть забили студента

Новини Білої Церкви

Местные хулиганы избили и ограбили юношу


Трое жителей Белой Церкви до смерти забили иногороднего 19-летнего студента ПТУ, предварительно отобрав телефон и потребовав, чтобы юноша купил им спиртное, рассказали в Белоцерковской милиции.

Трагедия произошла около шести часов вечера. Два товарища сидели во дворе дома по улице Январский прорыв возле общежития, где проживал один из них. К ним подошли трое неизвестных юношей, отобрали мобильный телефон и потребовали купить им напитки. Девятнадцатилетний студент из Черкасской области выполнил требование и купил им несколько банок. Однако, на просьбу вернуть мобильный, парни пустили в ход кулаки.
Один из нападавших, увидев, что избитый парень потерял сознание, сам вызвал «скорую» и остался на месте происшествия до приезда врачей. Бригада медиков констатировала смерть избитого студента и вызвала милицию.


Показати повністю →

Титушко стал репортером и скоро появится на экранах

Новини Білої Церкви
Вадима мы увидим в качестве ведущего двух передач — спортивной и социальной направленностиИзвестный после истории с избиением журналистов в мае этого года Вадим Титушко и сам стал репортером. Об этом «Вестям» сообщила адвокат Вадима Оксана Шкода.

«У Титушко уже есть удостоверение одной из телестудий. В 2014-м мы сможем увидеть его на экранах в качестве ведущего сразу двух передач — спортивной и социальной направленности», — сказала нам Шкода. По ее словам, сейчас идут переговоры с телеканалами.


Показати повністю →