Рейтинг
+11.13

Новини Білої Церкви

194 читачі, 2417 теми

Гаряча вода - це розкіш?

Новини Білої Церкви

Двадцять п’ятого квітня відбулася чергова сесія Білоцерківської міської ради. На численні звернення жителів міста депутат міської ради Людмила Дригало підготувала депутатський запит, що стосується відключення подачі гарячої води після завершення опалювального сезону. «Всупереч інтенсивного розвитку технічного прогресу у всьому світі, у Білій Церкві відбувається зворотній процес, — констатує Людмила Дригало. – Гаряча вода – це не комфорт, а необхідність сьогоднішнього дня». За її словами, люди вимушені вирішувати проблему самостійно, а саме купувати та встановлювати електроводонагрівачі.
Народні обранці погодилися з вимогою Людмили Дригало та одноголосно підтримали її депутатський запит.

Показати повністю →

В парку Петровського дитячий майданчик від roshen зробили платним

Новини Білої Церкви
О том, что вход в рошеновский детский городок с 15 апреля стал платным, и билет стоил 8 грн на одного ребенка, «Главная» уже писала в предыдущем номере нашей газеты. Там же мы опубликовали комментарий директора КП Белоцерковского горсовета «Парк культуры и отдыха им. Т.Шевченко» Михаила Хоменко, в котором он объяснил причины нововведения. Вкратце повторим, что по информации директора, осенью 2005 г. благотворительный фонд П.Порошенко предложил установить в парке детский городок с условием, что семь лет вход в него будет бесплатным.
Директор парка согласился принять дар винницких меценатов, сперва даже не поверив в безвозмездность такого щедрого предложения. Администрацией парка был заключен договор с благотворительным фондом П.Порошенко, и на радость белоцерковским детям в парке появился красивый, яркий и удобный детский игровой комплекс.

Показати повністю →

Хозсуд Киевской области объявил банкротом физическое лицо-предпринимателя Людмилу Дрыгало

Новини Білої Церкви


Хозяйственный суд Киевской области 3 апреля признал банкротом физическое лицо — предпринимателя Людмилу Дрыгало (Белоцерковский район Киевской области). Об этом говорится в сообщении суда, опубликованном в “Голосе Украины” от 24 апреля.

Показати повністю →

19 квітня пройшов 22-ий конкурс молодих співаків «Орфей 2013»

Новини Білої Церкви

Сонечко, тепла погода, гарний настрій, п’ятниця – що ще треба щоб гарно зустріти вихідні дні? Пісні! І у палаці культури «Росава» їх було багато, адже у Білій Церкві відбувся конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Орфей».

Конкурс має вже досить солідний вік, йому виповнилося 22 роки. Сотні виконавців пройшли через його сцену і багато хто згадує події минулих років з теплотою. Серед них заслужена артистка естрадного мистецтва України Людмила Саливінська-Шестерняк: «Це був мій перший конкурс. Лише з четвертої спроби я змогла взяти участь у конкурсній програмі. Мені пощастило, бо у журі був присутній Анатолій Матвійчук. Він мене помітив і тоді я стала переможцем. Це було 1996 року. Я вважаю його своїм хрещеним батьком у шоу-бізнесі. Пізніше я закінчила інститут культури, вступила в Асоціацію естрадних артистів, співаю на телебачення і двадцять років є викладачем по вокалу. В нашому місті багато талантів. А мені перші кроки допомагав робити великий, не побоюся цього слова, музикант і аражарнувальник Євген Потоцький. А зараз мені подобаються талановиті хлопці Руслан Соловйов і Валерій Войтов.»

Показати повністю →

День довкілля

Новини Білої Церкви

20 квітня в м. Біла Церква в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було проведено День довкілля.
В ході заходу були проведені роботи по прибиранню та благоустрою міських вулиць, парків, прибережної смуги р.Рось. Так, прибрані 27 міських вулиць. Ліквідовано 65 стихійних сміттєзвалищ, очищено 30 га прибережних зон р.Рось, 4 струмків, 8 джерел. Проведені роботи з благоустрою 380 000 кв. м прибудинкових територій, 3 парків, 2 бульварів, 8 скверів.
Учасниками акції також було впорядковано меморіальний комплекс, 11 братських могил, 24 місць почесних поховань, 12 пам’ятних знаків, 8 кладовищ.

Показати повністю →

Берегись автомобиля: трагедия на Гордынского

Новини Білої Церкви

После занятий ученица 5-В класса Белоцерковской гимназии №2 одиннадцатилетняя Даша Соколик возвращалась домой. Обычно после уроков девочка садилась в маршрутку и ехала домой, на массив Таращанский. Но в тот день она решила прогуляться с подружками. Девочки должны были перейти дорогу на перекрестке улицы Гордынского и б-ра 50-летия Победы. Даша дорогу так и не перешла…

Показати повністю →

Прибирання нашого міста, відбулось вже як мінімум дві акції від мерії

Новини Білої Церкви
Загальноміська толока

13 квітня в м. Біла Церква в рамках двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста була проведена загальноміська толока.
В ході загальноміської толоки були проведені роботи по прибиранню та благоустрою міських вулиць, парків, прибережної смуги р.Рось.
Зокрема, прибрано 3 сквери, висаджено 115 дерев, 200 кущів та побілено 240 дерев, ліквідовано 9 сміттєзвалищ та вивезено 180 куб.м сміття. Також було приведено в належний санітарний стан територію біля ряду пам’ятних знаків, упорядковано 4 кладовища та ін.
Роботи щодо благоустрою м.Біла Церква продовжуватимуться і надалі.

Показати повністю →

Талант з Білої Церкви на "Україна має талант-5" Анатолій Гернаденко (відео)

Новини Білої Церкви


Анатолий один из 4-х «счастливчиков», играющих на ханге, в Украине. Помимо ханга,
увлекается игрой на перкуссии, профессионально играет на барабанах около 10-ти лет, сессионный музыкант проекта Ana Baston (бывшей участницы группы «Рефлекс» )

Показати повністю →

За 5 днів пограбували 4 картири

Новини Білої Церкви


Так в квітні місяці 2013 року до міліції звернулись громадяни в оселях яких побували крадії:
— 9 квітня в період часу з 10:00 до 13:45 год. в квартиру будинку № 28 по вул. Павлюченко, шляхом пошкодження замка вхідних дверей, проникла невідома особа і викрала золотий ланцюжок з хрестиком;
— 10 квітня в період часу з 20:00 по 00:10 11 квітня невідома особа проникла до незамкненої літньої кухні приватного двору в м. Узин і викрала ноутбук:
— 11 квітня в період часу з 19:40 до 22:20 год. невідома особа, шляхом віджиму пластикового вікна в будинку по вул. Молодіжній в селі Шкарівка, проникла до оселі і викрала гроші;
— 13 квітня вранці невідома особа, шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей, проникла в квартиру в буд. № 68 по вул. Леваневського і викрала золоту чоловічу каблучку.
З настанням теплої і сонячної погоди, вихідні дні громадяни бажають провести на природі – люди від’їжджають на дачі чи то до рідні в передмістя. А тим часом, на їх оселі вартують крадії, видивляючись хто і коли виходить з дому і як одягнений – таким чином, вони для себе вирішують стільки часу є на проникнення до чужої оселі. Крадіїв цікавить лише відсутність господарів та можливість легкої наживи.

Показати повністю →

Мер города о стерилизации собак

Новини Білої Церкви

По словам В.Савчука, в бюджете предусмотрены средства на стерилизацию бродячих животных.
Также мэр напомнил о договоренности с ветфакультетом БНАУ о стерилизации собак по городу Белая Церковь.
Впрочем, В.Савчук признал, что это не решает ситуацию по бродячим собакам в целом:

Показати повністю →

Богатирьова має піти або у відставку, або - в тюрму

Новини Білої Церкви


Вимагаю негайної відставки міністра охорони здоров'я

Окрім трагедії з масовим закриттям лікарень по всій країні, ще одна глобальна проблема полягає у тому що пацієнтів вбивають, змушуючи їх купляти непотрібні препарати. Чому деякі лікарі на це йдуть і за відкати впарюють людям зайве лікування? Відповідь дуже проста: низькі заробітні плати змушують їх ставати комерсантами, а не рятувати життя. Певен, що за все це неподобство персональну відповідальність несе зокрема саме Богатирьова. Оскільки без відома профільного міністра такі схема втілити у життя неможливо.


Показати повністю →