Рейтинг
+8.00

Біла Церква

89 читачів, 267 теми

Ось такі реалії в місті добра

Біла Церква
Не дуже хотілось писати на цю тему, але все ж мовчати теж не хочеться.

Недавно сталась ситуація, яка наглядно демонструє неефективність наших державних установ, держава в такому форматі як зараз не потрібна нам.

Людина два дні поспіль їздила в лікарню, але йому сказали, що на стаціонар не

Показати повністю →

ДДТ, Братья Карамазовы, Белая Церковь, День города 2013

Біла Церква
Весь день дощ нас пробував налякати, то починався, то притихав, і десь за годину до початку він пішов з такою силою, що вже й не вірилось що буде аншлаг, проте за хвилин 20 до початку дощ закінчився і почалось справжнє свято!Показати повністю →

Комуністична Біла Церква

Біла Церква
Життя міста: Комуністична Біла Церква

В Україні заборонили комунізм, але в Білій Церкві він процвітає в державних структурах.

Заходжу в ЖЕК за довідкою і там мені кажуть, що можу отримувати цю справку лише в понеділок та п'ятницю до обіду, та в середу після обіду.

Що це хєрня, чому всі нормальні кантори працюють по нормальному, а наші комуністичні ЖЕКи через одне місце, що вам заважає видавати ці справки, всі кабінети відчинені, люди на робочих місцях, але довідку ми вам видати не можемо, приходьте в понеділок

Чому в деяких країнах довідки можна отримувати через інтернет, а в нас навіть прийшовши в офіс компанії зробити це не реально.

Хтось може уявити щоб він прийшов до свого провайдера, наприклад змінити тарифний план на інший, а йому кажуть ми вам сьогодні не можемо змінити, приходьте в понеділок зранку.

Я не можу, і скажу більше що це можна зробити навіть не виходячи з дому, по телефону чи через комп'ютер.

І це все має логічне поянення, все тому що приватні компанії мають нормальне керівництво, яке прелсідує ціль ЗАРОБЛЯТИ гроші, а державні компанії переслідують ціль ГРАБУВАТИ та УСКЛАДНЮВАТИ життя людям.

Гліб Канєвський про корупційні схеми на тендерах в Білій Церкві

Біла Церква
Наш земляк, експерт Гліб Канєвський на каналі «Соціальна Країна» розповів про корупційні схеми на тендерах в Білій Церкві(з 12:20 хв). Також був обговорений новий закон про про відкритість публічних фінансів.

Цей закон надає право всім громадянам України отримати доступ до документів, які містять інформацію про видатки як центральних, так і місцевих органів влади, як державних, так і комунальних підприємств.

Фактично в Україні з’явиться єдиний онлайн-портал, на якому всі розпорядники бюджетних коштів будуть зобов’язані викладати копії договорів, які вони укладали для того, аби витратити наші з вами кошти. Таким чином із тіні будуть виведені бюджетні видатки, громадяни зможуть власноруч перевірити, на що витрачають їхні податки, зможуть самі для себе зробити висновки, чи ефективно Уряд та місцева влада витрачають кошти:

Про Білу Церкву з 12:20 хв


Детальніше тут: sockraina.com/news/1515720:21

Конфлікт через вартість проїзду Біла Церква-Київ (відео)

Біла Церква
Перевізники самостійно підняли вартість проїзду в маршрутках Біла Церква — Київ до 40 грн. Це підняття не узгоджено з виконавчим комітетом міської ради, тому є незаконним. Я вимагав дотримання законності підняття ціни, а також до того моменту, проїзду по старій ціні.Казковий дворик на Турчанінова

Біла Церква
Продовжуємо наші публікації про нетипові білоцерківські дворики

Цього разу ми поїхали на піонерську, за адресою Турчанінова 27.

Правду кажучи, думали побачимо майже теж саме що й в попередньому дворику, проте тут напрямок зовсім інший, і тим цікавіше нам було спостерігати.

Давайте по

Показати повністю →

Белая Церковь: Уникальный несовершенный проект

Біла Церква
Біла Церква: Блог им. AkZeT: Уникальный несовершенный проект.

Заглянем ка с вами в прошлое. Не в какое там далекое, а в наше с вами городское прошлое лет так на 15. Думаю этого будет достаточно. Как мы знаем, директором СК «Каменяр», на протяжении всего его существования, есть О.О.Марченко. На сегодня он депутат ВРУ, входит в не менее колоритную полит силу

Показати повністю →

Календар районів м. Біла Церква

Біла Церква
Календар районів м. Біла Церква

Друзья, закончил календарь.
Векторная графика (можно огромные изображения без потери качества печатать), формат А-3, хоть сегодня в типографию — все готово.
Файлы огромные просто, фейсбук их сжимает и некоторые моменты могут рябить слегка. Но на печати будет все четенько.

Райончики и улицы

Показати повністю →

Знищення паркової зони на Вокзальній [ОНОВЛЕНО]

Біла Церква
Дана публікація постійно оновлюється, а вся інформація додається в хронологічному порядку!

Біла Церква: Знищення паркової зони на Вокзальній
Ще до недавна за ринком на Вокзальній була затишна паркова зона, де відпочивали жителі міста Біла Церква. А тепер невідомо хто вирізав частину дерев. Замість місця для відпочинку — зрізані

Показати повністю →

Польот на аерошуті над Білою Церквою. Відео

Біла Церква
Життя міста Біла Церква: Польот на аерошуті над Білою Церквою. ВідеоМабуть немає на світі людини, яка б не літала уві сні. Кожен, хто знайомий з відчуттям польоту знає, як це… відірватися від землі, відчути швидкість, висоту, свободу…

Аерошутом — (від англійського

Показати повністю →

Біла Церква не може відремонтувати міст, а простий хлопчик може

Біла Церква
Дерев'яний міст.
Чи переживе наступні вибори і хто його врятує?
Цей пацан не йде в президенти, не балотується на виборах в депутати, він просто ремонтує міст! Але чи допоможе це мосту?..

Життя міста Біла Церква: Біла Церква не можу відремонтувати міст, а простий хлопчик може

Показати повністю →