Рейтинг
+8.34

Авторські статті

26 читачів, 30 теми

ДЛЯ НИХ МОЛИТВИ АБО ПОРНО-БЕЗ РІЗНИЦІ. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ГРОШІ КАПАЛИ!

Авторські статті
САвторські статті: ДЛЯ НИХ МОЛИТВИ АБО ПОРНО-БЕЗ РІЗНИЦІ. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ГРОШІ КАПАЛИ!кандал: Киівська Митрополія УПЦ МП здала за гроші в аренду своі сервери порно-сайтам. При цьому, гроші на ці сервери збирались у храмах УПЦ МП як благодійні пожертви на Церкву!
Скандальні обставини виявились на головному офіційному сайті УПЦ МП. Хто хоче впевнитись, ось посилання:

Показати повністю →

МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ЗНЯВ ОВЕЧУ ШКУРУ

Авторські статті
Авторські статті: МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ЗНЯВ ОВЕЧУ ШКУРУ
Останні вересневі події, пов’язані з неухильним наближенням отримання українським Православ’ям від Константинополя Томосу на автокефалію, мають гостре відображення на світовій релігійній арені. Двуголова гідра сичить та плюється «Руським міром». Як так? Як можна РПЦ допустити вихід України з-під

Показати повністю →

Создание бизнес-планов – почему это так важно расскажет maxrise-consulting.com

Авторські статті
Авторські статті: Создание бизнес-планов – почему это так важно расскажет maxrise-consulting.com
Собираетесь открывать бизнес? Быть может уже открыли, но дела стоят на месте и ни о какой успешности даже речи пока быть не может? На самом деле в обоих случаях нужно хорошенько задуматься о такой вещи как бизнес-план, ведь именно на нем все строится и именно он является гарантом для многих

Показати повністю →

Купити через інтернет і не залишитись у дурнях

Авторські статті
Кількість нечесних способів заробити гроші в Інтернеті збільшується щодня. Липові сайти, які готові продати вам будь-що за найнижчими цінами; роботодавці, які обіцяють швидкі заробітки і просять передплату за «надані матеріали»; підставні «продавці» і «покупці» на торгових платформах… Фантазії

Показати повністю →

Важность мебели и освещения в комнате

Авторські статті
Мебель означает не только вкус, но и ее вопросы функциональности. Неправильные решения будут портить всю атмосферу дома, также Вы будете тратить много денег на не ту мебель. Чтобы избежать потерь, есть определенные вещи, которые должны быть учтены при покупке светильников и мебели для вашего

Показати повністю →

Шокуючі ФАКТИ СЬОГОДЕННЯ!!!! У деяких УКРАЇНСЬКИХ школах ДОЗВОЛЕНІ великої тяжкості ПОБИТТЯ, І ПРИНИЖЕННЯ УЧНЯМИ однолітків І НЕ ТІЛЬКИ !!!!!

Авторські статті
Авторські статті: Шокуючі ФАКТИ СЬОГОДЕННЯ!!!! У деяких УКРАЇНСЬКИХ школах ДОЗВОЛЕНІ великої тяжкості ПОБИТТЯ, І ПРИНИЖЕННЯ УЧНЯМИ однолітків І НЕ ТІЛЬКИ !!!!!

(Моя сьогоднішня стаття про те: «Наскільки діти жорстокі, і як нам захистити наших дітей від негативного впливу ??! ???»)
& Номер школи місто я вказувати не буду!)

Віддаючи свою дитину в школу нас запевняють, що ця школа найкраща, надають нам характеристику де тільки одні плюси і гідності.

Показати повністю →

ЯК ПОЧАТИ НОВЕ (ЩАСЛИВЕ) ЖИТТЯ!!!!????

Авторські статті
Як почати нове ЖИТТЯ ???!!!

Блог  ViktoriyaRomanova: Авторські статті: БІЛОЦЕРКІВЦІ ! УВАГА ! ЯК ПОЧАТИ НОВЕ (ЩАСЛИВЕ) ЖИТТЯ!!!!???? Чи можливо це?!

О, як часто ми заявляли привселюдно про те, що починаємо «нове життя». :()

Яку перспективу ми відкриваємо перед собою, маючи на увазі під цим гаслом — надії і мрії, що незабаром будуть втілені в реальність!?!

Що б почати все з чистого аркуша ми

Показати повністю →

Білоцерківським закоханим: "Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте"

Авторські статті
Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Отже, сьогодні розглянемо найбільшу проблему (а це ми побачили по запропонованим записам в нашій групі ПБЦ) молоді міста Біла Церква.

Гуляючи по Олександрії, особливо в теплу пору року, можна не рідко зустріти молодих людей, що гуляють разом за ручку. Красиві закохані пари часто викликають

Показати повністю →

Использование техники не по инструкции

Авторські статті
Последнее время, пожалуй, не найдётся человека, не пользующегося в своей повседневной жизни различными средствами связи, будь то телефон, смартфон, ноутбук или планшет. Сегодня почти каждый магазин аксессуаров может предложить хороший выбор техники. И, к сожалению, независимо от стоимости, будь то бюджетный простой телефон с обычным набором функций, или имиджевый ноутбук последней модели, всем им присуща особенность изнашиваться и ломаться по истечению определенного времени. В частности, если они эксплуатируются без учёта рекомендаций написанных в инструкции.

Авторські статті: инструкция

Так, например, в мобильных телефонах или смартфонах, первое место по изнашиваемости находится корпус для телефона и аккумуляторы. Например, аккумулятор для телефона или смартфона имеют особенность быстро выходить из строя из-за некорректной эксплуатации. Не всегда все придерживаются рекомендаций, что при первом использовании техники нужно заряжать аккумуляторную батарею до полной зарядки. А это важно.

А вот, корпус для телефона мы можем менять по всяким причинам. Или из-за поломки корпуса, например, при падении телефона, или из-за всевозможных потёртостей, которые со временем возникают на технике, и внешний вид становится неприглядным и не очень нам нравится. Также некоторые меняют корпус телефона для придания индивидуальности своему аппарату, приобретая яркие корпуса различных цветов.

Ну, а дома чаще всего мы вынуждены обновлять пульт для телевизора. Со временем кнопки на пульте перестают хорошо функционировать, или же совсем не работают и уже не нажимаются. В любом случаи выход один, купить новый.

Єфименки "підстрижуть" дерева в Білій Церкві за 198,4 тис. гривень

Авторські статті
«30» березня 2015 року Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради за результатами тендеру уклав угоду на 198,4 тис. гривень з ТОВ «Білоцерківське зелене господарство» на послуги благоустрою міста.

За 147,6 тис. гривень в Білій Церкві зрубають дерева, уражені омелою. За 50,8 тис. гривень

Показати повністю →

Хто, чим і за скільки годуватиме школярів нашого міста

Авторські статті
Давайте подивимось результати тендерів від «Управління освіти і науки Білоцерківської міськради Київської області» за 12.02.2015 згідно якого буде витрачено понад 14 мільйонів гривень

190(12.02.2015)

ТОВ «Переяслав-Молпродукт»
КВЕД
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО


Показати повністю →

Навіщо в Білій Церкві систематично провалюють державні закупівлі?

Авторські статті
Гліб Канєвський вже писав про закупівлю 8 470 л бензину марки А-95. яке відбувається з порушеннями. Хотів би продовжити цю тему.

на сайті держ закупівель додали файл звіт про результати даного тендеру, де констатують, що не було пропозицій, що відповідає вимогам замовникаПоказати повністю →

В Білій Церкві є пішохідний перехід на якому можна законно збивати людей.

Авторські статті
Часто їду на вокзальній і кожного разу мене бентежить один пішохідний перехід, точніше відсутність цього переходу.

Давайте спробуємо розібратись і знайти відповідь як має бути.

Дві полоси в кожен бік, які

Показати повністю →