Шокуючі ФАКТИ СЬОГОДЕННЯ!!!! У деяких УКРАЇНСЬКИХ школах ДОЗВОЛЕНІ великої тяжкості ПОБИТТЯ, І ПРИНИЖЕННЯ УЧНЯМИ однолітків І НЕ ТІЛЬКИ !!!!!

Авторські статті
Авторські статті: Шокуючі ФАКТИ СЬОГОДЕННЯ!!!! У деяких УКРАЇНСЬКИХ школах ДОЗВОЛЕНІ великої тяжкості ПОБИТТЯ, І ПРИНИЖЕННЯ УЧНЯМИ однолітків І НЕ ТІЛЬКИ !!!!!

(Моя сьогоднішня стаття про те: «Наскільки діти жорстокі, і як нам захистити наших дітей від негативного впливу ??! ???»)
& Номер школи місто я вказувати не буду!)

Віддаючи свою дитину в школу нас запевняють, що ця школа найкраща, надають нам характеристику де тільки одні плюси і гідності. Ясна річ, що ніхто про себе погано заявляти не має наміру, і лише через кілька років ми розуміє яку помилку допустили!!!
На жаль у багатьох нинішніх школах і гімназіях нічому наших дітей не вчать.

Але все це лише пів біди. Сьогодні я розповім Вам шокуючі факти і наслідки нинішніх шкіл!
Як показала статистика в школах і гімназіях дуже частими стають випадки побиття і знущання над дітьми їхніми однолітками (а в деяких випадках — старшокласниками). При цьому вони дозволяють собі знімати ці жахи на камеру. Діти залишаються незахищеними перед важкими фізичними і моральними травмами! Найстрашніше, що люди, які повинні дбати про безпеку і життя дітей у школі — нехтують своїми обов'язками, і знімають з себе відповідальність за своїх учнів!!!
У школах немає порядку!!! Дітям ніхто не пояснює як потрібно поводитися в тій чи іншій ситуації.
Ось зовсім нещодавно в одній з таких неблагополучних шкіл майже до смерті був ізбитий дванадцятирічний хлопчик, його однолітки били в обличчя, душили, і розірвали весь його одяг!!! Все це супроводжувалося нецензурною лайкою та образами а також сміхом і гучними коментарями, які звучали з боку так званих глядачів, яких зібралося чимало. Все це знімали на телефон!!!
До смерті побиту дитину вони залишили за школою, там де і били і тільки через кілька годин коли сторонні люди це побачили вони викликали швидку і подзвонили батькам. Дитина дивом залишилася живою! Дуже велика втрата крові! Черепно-мозкова травма і безліч інших травм!!! Від такого жаху мурашки по шкірі!!! Просто не вкладається в голові!!! Йому 12 років, його били однокласники на території школи!!! Зараз ця дитина в дуже важкому фізичному та психологічному стані, він не з ким не розмовляє і в школу не ходить… Уявіть на хвилину як відчувала себе його мама…
Чому діти з такого віку стають такими жорстокими!!! ???
Чому в такій школі як ця, з нібито дуже гарною характеристикою вчителя доспустили це а зараз не несуть за це ніякої відповідальності!!! ???
Мене зрозуміють батьки чиї діти потрапили в таку сітуацію.
При зверненні до правоохоронних органів пропонується проведення бесіди, яке просто ніяк не впливає на жорстоких учнів цієї школи!!! Чому в таких навчальних закладах можуть навчити наших дітей?!!! Шановні батьки, будьте обережні віддаючи своїх дітей в такі «гімназій» або «школи» і пам'ятайте, що захистити своїх дітей можете тільки ви самі!!!
Авторські статті: Шокуючі ФАКТИ СЬОГОДЕННЯ!!!! У деяких УКРАЇНСЬКИХ школах ДОЗВОЛЕНІ великої тяжкості ПОБИТТЯ, І ПРИНИЖЕННЯ УЧНЯМИ однолітків І НЕ ТІЛЬКИ !!!!!
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

13 коментарів

YuliyaYurchinskaya
Скажу лише одне. Жорстокості вчаться не в школі. А вдома, де бачуть поведінку своїх батьків, грають у стрілялки та незрозуміло що дивіляться в інтернеті
ViktoriyaRomanova
Я згодна з вами, що жорстокості вчаться не в школі. Але хто тоді навчить дітей адекватній поведінці якщо батьки наркомани або алкоголіки, або вони просто бьють свою дитину?! В цій ситуації вчитель цієї школи ( мама ) дівчини яка била зі своїми друзями а усього їх було 7 цього хлопчика. На контакт ця вчителька не йде. Ні відшкодування, а ні звичайної розмови. Та хто тепер нестиме за це відповідальність?
Lena
Таки да, жестокость начинается с семьи, в таком случае — бесполезно с родителями разговаривать. Я бы таких тварей на месте родителей побитого мальчика, сначала бы хорошо «отходила», потом подвесила бы за ноги ст 9 этажа и заставила бы так час умолять о прощении моего ребенка. Эти ублюдки могут понять только те же действия, которыми сами пользуются. Разговорами там не поможешь, они только поржут.
Dima-Zol
Вас розумію як маму, але чи кращій ви шлях пропонуєте вирішення цієї проблеми?
Lena
может, не лучший, но действенный. Я себе представить даже не могу, что сейчас чувствует мама того мальчика. Да им отпор не дай, они же не поймут ничего, с такими дебилами только разговор равносильный должен быть, то есть силой. Иначе сегодня мальчик, завтра другой, послезавтра девочка, да уголовники растут будущие! Какое они право имеют вообще избивать чьего-то ребенка? Кто за это ответит? А травма психологическая на всю жизнь кому? им досталась? Выродки, слов нет!
Dima-Zol
Треба по можливості усіляко уникати таких методів. Хоча б тому щоб показати негідникам що існують інші варіанти вирішення таких проблем. Бо так вони виростуть не знатимуть, що можна по інакшому.

Він виросте, і через 20 років, перестріне вас, вас же у темній підворотні, коли Ви будете повертатися з роботи, і зробить з вами те саме. І шо Ви тоді скажете двометровій дядіні, коли будете звисати з 9-го поверху головою в низ і дриґати усіма частинами тіла?

Не варто заради помсти одній людині руйнувати всі цивілізовані правила поведінки у суспільстві і перетворюватись на папуасів. Воно того не варте. Тим більше вони всі наші діти і ми їх зробили такими. А отже, в першу чергу винні ми — дорослі. Тому маємо спочатку думати над своєю поведінкою, а вони, дасть Бог, підтягнуться. Поки ще можуть.
Dima-Zol
Сам зіштовхнувся в школі з такою проблемою. Ну що я можу порадити в такому разі? Зовнішній світ наразі змінити не вдається. Значить. Маємо змінювати внутрішній. Готуйте своїх дітей морально і фізично. Щоб ваша дитина була готова до “дідовщини”; запишіть її у секцію карате. Не балуйте. А то розбалувана батьками і дідусями з бабусями дитина потрапляє у жорстоку реальність і ця реальність пенає її ногами. Всі перекоси у вихованні потім будуть шилом вилазити у її дорослому житті. Сам все перевірив на власному досвіду. Було боляче, не буду приховувати… Через все пройшов сам.
ViktoriyaRomanova
Dima-Zol, я звами цілком та повністю погоджуюсь. Але тут палка з двох кінців. Усі ми різні, різні духовно та фінансово. Як бути якщо батьки бідні та не взмозі водити дитину на карете… бокс...і т.д.!? А як бути коли у дитини лише мама а тата нема? В цій ситуації ніяк не виграєш, отримати матеріально компенсацію від батьків алкоголіків через суд не вийде, захистити її власноруч відтаких малих але вже виблюдків теж не вийде, але якщо пустити це все на самотік то ця дитина, яку не захистили, психологічно зламали в майбутньому теж може помститися та дуже жорстоко помститися…
Редагувалось
Dima-Zol
Ну, якщо був факт нанесення шкоди здоров'ю, то нехай цими алкоголіками займається виконавча служба. Багато з них вона не зіб'є, але хоч може налякає.

В будь-якому разі, треба говорити з педагогами, з психологами, з кривдниками, находити спільну мову, домовлятися усіма можливими способами, вбудовуватись в “систему”. Якщо ситуація перейшла всі межі, то переводитися в інший клас, школу, місто і так далі.

Але ж я вам кажу, це шило в мішку, психологічні проблеми дитини залежать більше від вас, а не від зовнішнього світу. І тут заможність сім'ї не має такого значення. Дитина має бути адекватною зовнішнім викликам. Якщо ви будете занадто оберігати дитину буквально, що люблять робити мами, від усього і не говорити з нею, то звичайно ж у неї в решті решт в майбутньому можуть бути гіпертрофовані психологічні проблеми і комплекси. А якщо ви станете союзником своєї дити, в цьому розумінні, то… все буде добре, з мінімальними, найменшими наслідками.

П.С. Я не є фахівець з цих питань, прошу на це зважати, висловлюю свою бачення.

ПС2. Насправді явища порушення прав дитини під загальною назвою “дідівщина” є наслідком недбалості педагогічного колективу школи, або їх умислом. Повірте, навести порядок в закладі і розібратися з якимось там забіякою — нічого не варто. Ну хіба група дорослих на справиться з якимось там підлітком? Та це сміх. Є мільйон способів як це зробити…
У нормального класного керівника такого не буде!
ViktoriyaRomanova
«У нормального класного керівника такого не буде!» ТАК ПРО ЦЕ Ж І ЙДЕ МОВА!!! Звізно батьки цієї дитини не побігли бити кривдника, вони намагалися вирішити цей конфлікт більш цивілізовано. Та хлопчика буде переверено в іншу школу і. д. Просто мене дратує той факт, що класним керівникам, взагалі вчителям на данний момент не всім але багатьом БАЙДУЖЕ!!!!І це дуже прикро. А вцій ситуації кривдник дитина класного керівника.
Редагувалось
ViktoriyaRomanova
У школах немає порядку!!! Дітям ніхто не пояснює як потрібно поводитися в тій чи іншій ситуації. А вчителі не добросовісно виконують свою роботу. Ця вчителька буде звісно захищати свою дитину. До того ж я ж кажу били не два чи три а 7 чоловік з класу.
Dima-Zol
Я бачу ви є потерпілою стороною в цьому конфлікті. Сприймайте мої слова, як слова підтримки. Сам пройшов через щось дуже схоже. Тільки мене в іншу школу мої батьки не переводили, а я хотів, далі я просто підлаштовувався під ситуацію і виживав. Мене били, і не тільки мене, я бив тих хто мене бив, все по кругу. З роками я дещо сам змінив свою думку про ці всі події, в принципі, там де мене не підрихтували у сім'ї, то мій фейс підрихтували в школі. Не в школі, так в армії, не в армії, так в коледжі, не в коледжі, так на роботі, не на роботі, так у відносинах з дівчатами. В принципі все воно вилазить рано чи пізно.

Але дитину винити в цьому звичайно ж ніяк не можна. Повчати можна або до, або після, а зараз треба бути її союзниками і партнерами.

Бардак це системна проблема. Ви робите дуже багато щоб щось з цим змінити. Але такі батьки поодинокі. В цій ситуації, новий мер, як представник усієї громади, уповноважена особа від 250 000 людей, має взяти під свій контроль цю справу, розібратися з тим директором школи, приїхати туди, подивитися як живе колектив. Розібратися як мотивовані педагоги, хто з них не вмотивований, чому. Надати усіляку моральну підтримку, в тому числі і матеріальну, від громади міста. А навіщо тоді його обирали і навіщо тоді нам мер?

Ось у мене питання, де мер? Тиждень при владі, ходжу по місту, окрім його активізації його сміттевозів, ніяких змін не бачу! Якого х. ти прийшов?!
ViktoriyaRomanova
Я теж багато через, що пройшла в школі, але мене так особливо ніхто не кривдив бо я була дуже борзою і могла дати здачі ). Просто характер мій бойовий )). А стосовно мера, то це вічне питання, слів багато, роботи мало. Нажаль.

Коментувати