Білоцерківським закоханим: "Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте"

Авторські статті
Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Отже, сьогодні розглянемо найбільшу проблему (а це ми побачили по запропонованим записам в нашій групі ПБЦ) молоді міста Біла Церква.

Гуляючи по Олександрії, особливо в теплу пору року, можна не рідко зустріти молодих людей, що гуляють разом за ручку. Красиві закохані пари часто викликають розчулення в душі, а також розбурхують спогади з нашого минулого. Але як розвиваються відносини людей? Що має лежати в їх основі? І як добитися того, щоб з часом вони зміцнювалися, а не руйнувалися? Сьогодні ми вам про це розповімо.

Ось уже пройшов майже рік після вашого знайомства. Ви вже перебуваєте в близьких стосунках. Можливо, навіть живете разом. І починається легка нудьга… У когось це може перерости в зраду, «бо ж не вистачає нових емоцій, адреналіну в крові»… Але не варто поспішати, просто організм заспокоївся з викидами гормонів, а ваше кохання перейшло на новий рівень.

Ти досить добре знаєш смаки і звички своєї коханої людини, а він точно вивчив, скільки зайвого часу тобі потрібно щоб швиденько зібратися і піти з ним погуляти. Вам вже трохи набридло проводити час разом і хочеться урізноманітнити своє дозвілля. Ти і твій хлопець ще не навчилися спільно будувати відносини, у кожного з вас ще відіграють індивідуальні амбіції і пріоритети.

Ви всі знаєте ці головні правила тривалих відносин, але чомусь їх забуваєте)
Нагадаємо декілька з них:

Повага-основа фундаменту
Як пароплав назвеш, так він і попливе! Так само і в стосунках...
Ні в якому разі не дозволяйте собі обзивати чи крити матом свою половинку. Якщо ти не поважаєш свій вибір- ти не поважаєш себе!
Бувають звичайно ситуації, коли лайливе спілкування- норма, адже так спілкувались тато/мама в родині. От тоді це майже неможливо виправити, звичайно ти можеш постаратись, але не факт, що воно принесе якийсь результат, Звісно, якщо така ситуація, як щеплення, викликала імунітет, і вона для себе вирішила «У мене такого в сім'ї не буде», тоді ще не все втрачено. Але, дівчаточка, запам'ятайте просте правило: «Як твій коханий спілкується з мамою, так в майбутньому він буде спілкуватись і з тобою». Перевірено на собі)).
Також важливо бути чесними і відкритими. Тільки так хлопець і дівчина зможуть дізнатися один одного в повній мірі і зрозуміти наскільки вони підходять один одному. Взагалі вважаю чесність однією із найголовніших якостей у стосунках між хлопцем і дівчиною. Запам’ятайте, брехня до добра не доведе! В яких би цілях ви не брехали, в будь-якому випадку це буде прояв неповаги і недовіри до коханою людини. Солодка брехня безумовно гірша, аніж гірка правда. Тому не брешіть своїм коханим, адже бути чесним дуже просто, і навіть якщо скоїли щось погане не бійтеся зізнатися, бо людина, яка справді вас любить обов’язково пробачить.

Однак крім поваги та чесності, існує ще одна якість, яка є необхідним інгредієнтом бетону з якого заливається фундамент стосунків. Ця якість – довіра. Довіряючи своєму партнерові ви показуєте, що і він (вона) може цілком на вас покластися. Очевидно, що відносини, побудовані на довірі, прояві піклування та поступливості будуть міцними і довговічними.

Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Розбав свою буденність яскравими емоціями
Не варто забувати про те, як починались ваші стосунки. Як показує практика, всі пари «загинаються» і саме забуваються на домашніх справах, а особливо, коли ви вже живете разом. У кожного своя робота, після якої нічого не хочеться робити, лише впасти і лежати (особливо чоловікам, вони ж мамонта додому тягають і не важливо, що їх половинка, можливо, більше встомилась, замерзла, набігалась), а наші милі дівчаточка, прибігши додому з сумками з магазину ще й ставають швидко приготувати своєму «добитчику», а потім ще й прибирають за ним і посуд миють, бо царь не може, царь мамонтів валив по голові кувалдою. Я не кажу, що всі такі… Але цей пункт саме про переважну більшість чоловіків. Ні, ну може бути така феєрична подія раз на півроку, коли Зевс спуститься з небес і помиє посуд, або потягає пилосос, але не більше і не частіше. На жаль...
Чоловіки, вам варто зрозуміти, що саме ви робите з красивих принцес, в яких ви закохались, загнаних коней. До таких чоловіків не хочеться видягатись, не хочеться зачісок робити чи фарбуватись. Навіщо, якщо він все одно не оцінить? Робіть все в дуеті! І ніяких «Мій котик втомився» або «Я сама...», а то так і будете до кінця життя цю лямку самостійно тягнути.

Так от, дорогенькі мої, підігрівайте свої стосунки!Залишайте один одному маленькі записочки, сюрпризи, пишіть на дзеркалах в ванній, пишіть одне одному листи-зізнання в коханні… Стосунки — це своєрідне підприємство, фірма, і від роботи її працівників, він того, як будуть виконуватись правила та інструкції, наявності халтурщиків в лавах працівників:) залежить, на який вона підніметься (міжнародний, чи взагалі збанкрутує).
Візьміть за основу собі првило хоч 1 день на тиждень присвячувати собі (без хатніх справ, не вдома). Збирайтесь і йдіть десь в «блуд», їдьте в інше місто на цілий день, на пікнік в ліс, прогулянку в парк, кіно, кафе… але не сидіть вдома!

Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Не топіть себе в своїй половинці
Не втрачайте свою індивідуальність. Не забуваєте про своє життя, друзів, подруг, захоплення. Присвячуйте хоч декілька днів на тиждень спілкуванню в компанії друзів/подруг. Збирайтесь шумними компаніями разом зі своїми коханими, саме це стане рятувальним желетом, який не дасть вам втратити себе пірнувши в глибину душі вашого «вибору». Я дуже часто бачу в минулому красунь-серцеїдок, в образ яких закохались їхні чоловіки, які в сімєейному житті стали сірими мишками, які живуть життям свого чоловіка по правилу «Все для нього, нічого для себе». Не втрачайте себе.

Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Відсікайте від себе негативних людей, негативний приклад
Ви можете зараз не погодитись, але на ділі це правило ще й як вистрілює. Якщо спочатку ваше ненаглядне чудо засуджує поведінку знайомих типу: «Та як так можна… Не цінить… От я б так ніколи», то потім, повірте, і у вас буде те само, особливо, якщо це дуже близькі друзі. Спочатку все чудово, ніяких проступців немає, навіть натяку на ті всі погрішності іншої «родини». Але ж ніколи не буває все ідеально, і коли трапляється якийсь інцедент, то ваше чудо починає виправдовувати свою поведінку: «Ну я ж не такий, оно Фєдька Машкі… так да… А я так ніколи не буду… Ну… Щоб аж так». Буде! Буде, бо буде вважати то нормою відносин як соціальної ланки суспільства «У всіх так».
Отже, не копіюйте поведінку, а аналізуйте і робіть висновки, як робити не варто.

Йдіть на компроміси. У відносинах немає головних і другорядних ролей
Не секрет, що навіть між люблячими людьми часто виникають розбіжності. Але можна сказати, що це природний і нормальний процес. Непорозуміння можуть виникати і в сім’ях, в яких люди вже відсвяткували золоте весілля. Але суть не в тому, що вони з’являються, а в тому, як хлопець і дівчина вміють їх вирішувати. Адже уміння поступатися, йти на компроміси і проявляти гнучкість є обов’язковими умовами для міцних відносин.

Авторські статті: Білоцерківським закоханим: Стосунки. Те, про що ви всі забуваєте

Відносини- не поломані іграшки. Якщо є проблеми- їх треба вирішувати
Іноді здається, що почати відносини дуже складно, але в порівнянні з тим, що їх потрібно буде зберегти і зміцнити це – дрібниця. Розмовляйте! Більше діліться один з одним, вирішуйте питання, проблеми. Якщо вам щось не подобається- кажіть прямо, не затягуйте процес «ампутації некрозу тканин», адже він може вбити весь організм. Важко сказати- напишіть листа, в якому вкажіть все, що вам не подобається).

Спільно будуйте своє щастя і насолоджуйтеся ним!

Дякую за увагу, муркотики)
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати