Єфименки "підстрижуть" дерева в Білій Церкві за 198,4 тис. гривень

Авторські статті
«30» березня 2015 року Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради за результатами тендеру уклав угоду на 198,4 тис. гривень з ТОВ «Білоцерківське зелене господарство» на послуги благоустрою міста.

За 147,6 тис. гривень в Білій Церкві зрубають дерева, уражені омелою. За 50,8 тис. гривень висадять декоративні насадження.

Єдиним конкурентом Зеленому господарству виступило місцеве ПП «Велфарм», яке запропонувало за аналогічні послуги 198,9 тис. гривень. За даними Держреєстру власником «Велфарм» числиться мешканець Білої Церкви — Ткач Вадим Михайлович. Згідно z.texty.org.ua протягом 2012-14 р.р. ПП «Велфарм» виграв 6 бюджетних підрядів загальною вартістю 15,92 млн. гривень. Всі підряди – ремонт доріг по Київській області.

За словами місцевого мецената, екс-заступника міністра інфраструктури в уряді Азарова, Костянтина Єфименка власником ТОВ «Білоцерківське зелене господарство» є його дружина Тетяна Валентинівна Єфименко. Також колишній урядовець наголошує на тому, що саме за його участі Зелене господарство, яке до 2007 року належало громаді Білої Церкви, було доведено до ладу. «За останні 5 років в Зелене господарство було проінвестовано значні кошти, починаючи від нової огорожі й закінчуючи новими теплицями», — акцентує на своїй сторінці в Facebook Костянтин Єфименко.

Як відомо, у 2014 році мешканці Білої Церкви заплатили з податків «Білоцерківському зеленому господарству» за вирубку дерев майже 800 тис. гривень. Додатково, без конкурсів на початку липня 2014 року міська влада закупила різних квітів на 99 997 гривень у ТОВ «Білоцерківське зелене господарство».

Авторські статті: Блог компанії Студія вітражів і декору Волна: Гліб Канєвський: Єфименки підстрижуть дерева в Білій Церкві за 198,4 тис. гривень

Прикметно, що згідно Єдиного держреєстру Зелене господарство офіційно зареєстроване в серпні 2013 року. Проте за даними сайту z.texty.org.ua, вже в квітні 2014 року молода фірма отримала від Білоцерківської влади 5 контрактів на озеленення міста загальною вартістю майже 2 млн. гривень.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Коментувати