Благодійний аукціон побачень(оновлюється)

Тех. пітримка
Тех. пітримка: bc-like.com: Благодійний аукціон побачень(оновлюється)
Пройшло чимало часу з моменту закінчення аукціону і мабуть час підвести проміжні підсумки.

Хотів би відмітити декілька нюансів, які не сподобались.

Перший мабуть головний це несерйозність багатьох учасників, деякі робили ставки навіть не задумуючись про те що їх доведеться оплачувати, реально відчуваєш себе якимось колектором, який вибиває борги, а не людиною, яка збирає благодійні внески на потреби армії. Вже пройшло близько двох тижнів, а деякі до сих пір обіцяють, що от от заплатять, будемо сподіватись на їхню порядність. А деякі взагалі не відповідають….

Також хотів би відмітити, що це наш перший аукціон і є підозри що це все можна було організувати краще. Тому всі свої недоліки постараємось врахувати і в майбутньому організація буде кращою.

Бажаючих бути в якості лоту було навіть більше ніж хотілось, але з покупцями не все склалось добре. Якщо дівчат можна зрозуміти, вони соромляться купувати хлопців, то хлопців, які постійно ниють про френдзону і про те що важко познайомитись з дівчиною, зрозуміти важко. Просто візьміть і заплатіть за побачення з дівчиною яка вам сподобалась, вам не треба нічого робити, ні переписуватись з нею місяць, ні лайкати її аву, не треба кидати їй пісеньки на стіну, але ж ні! Краще сидіти і нити, що дівчата такі сякі і важко до них підкотить. Реально багато гарних дівчат залишилось без покупців, а побачення з переважною більшістю дівчат були продані за смішні кошти. Кусайте лікті, та жалкуйте про втрачені можливості.

А тепер про тих, хто все ж наважився зробити крок назустріч:
В нас оплачено 17 побачень, правда не всі відписали, що вони вже були на побаченні, тому якщо якась із дівчат все ж відмовиться, то доведеться повертати кошти назад. На даний момент теоретично в нас 1230 грн (880 на карті та 350 готівкою)

До вихідних ще чекаємо, щоб наші чоловіки таки дотримали своє слово і будемо закривати лавочку, перерахуємо все більш ретельно і передаватимемо кошти на потреби військових.

_________________________________________________

23 серпня
Ситуація не змінилась, ті хто обіцяв, продовжує обіцяти…

на даний момент маємо ті самі 1250 грн (1230+20 грн шарових)

Саме цю суму передамо завтра на цьому заході білоцерківській волонтерській групі, можливо завтра ще хтось передасть кошти, але щось слабо в це віриться.

В альбомі аукціону відписав, хто оплатив і які побачення вже відбулись, можете переглянути.
По факту то у нас багато не дуже порядних чоловіків, які не вміють тримати слово, з понеділка внесу їх в чорний список групи і в список ганьби

_________________________________________________
24 серпня
Гроші передали, бажаючих дооплатити так і не знайшлось поки що
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

3 коментарі

SergMris
Я вообще ничего об этом не слышал. На самом деле, в таких видах знакомства никакой гарантии для пацанов нет. Я знакомился через интернет, ну я в жизни малообщительный человек и все время отмалчиваюсь. Это длительный процесс, можно переписываться с сотнями девушек, десятки приглашать на свидания и безрезультатно. Девушки вообще свидания в всерьез не воспринимают. Я это понял. У девушек тоже запросы, им надо или то или это, или хотя бы что бы ее избранник сидел, желательно за какое-то жестокое убийство или разбой(я не шучу). Я всем запросам не отвечаю, поэтому из тех девушек что были в моей жизни, как правило это бедолаги с невыразительной внешностью, детьми или просто хорошие люди, ну… все равно врать приходиться, приукрашать себя, типа я хоть мало-мальски где-то работаю…
Вывод, с девушкой на свидание сходить можно, тем более под такой хороший повод. Но шансы продолжить отношения примерно 1 к 100-м. Поэтому поводу иллюзии не уместны. Если у вас конечно не внешность Брэда Питта или вы не сынок Рината Ахметова.
Dream_ua
не чули бо аукціон проводився в соц. мережі Вконтатке на ось цій сторінці: vk.com/secret_bc
VladislavKirichenko
Попытайтесь каким-нибудь образом гарантировать безопасность денег, которые должны пойти на доброе дело. Я оплачивал 50 грн. при личной встрече.
Редагувалось

Коментувати