Доставка авто з Литвы за 3 дні

Авто
Авто: Доставка авто з Литвы за 3 дні

Доставка авто в Україну — це наша головна задача, для якої набрані кваліфіковані фахівці. Наша фірма — це велика кількість задоволених власників європейських автомобілів за демократичними цінами, зверніться до нас і поповните їх ряди!

Крім цього ми також надаємо юридичну допомогу в розмитненні авто в Україні. Цим займаємося вже більше п'яти років. У нас працюють висококваліфіковані юристи. Допомагаємо зробити це все швидко, якісно і недорого.

ЯК ЗАМОВИТИ АВТО?
Ми підготували для вас інструкцію, як замовити і пригнати авто з Литви:
1. ВИБІР АВТО
Знайти автомобіль, що Вас цікавить і ознайомиться з цінами можна на сайтах:
Autoplius.lt
Autogidas.lt
Якщо у вас виникли труднощі при виборі авто, наші фахівці безкоштовно підберуть вам кілька варіантів по вашим запитам.
2. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ
Визначившись з параметрами автомобіля, ми підписуємо з Вами договір і беремо на себе зобов'язання щодо термінів
Важливо! — Не варто співпрацювати з «компаніями», які не зареєстровані ОФІЦІЙНО, не мають представництва в Україні, не пропонують Вам дані про себе, просять передати гроші, нічим не фіксуючи дану операцію.
3. ВИБІР І ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ
Результати огляду і діагностики обраних автомобілів надаються Клієнту у вигляді докладного фото / відеозвіту і результатів діагностики СТО. Будь-які дії спрямовані на перегляд наступного автомобіля і / або його придбання приймаються тільки після узгодження з Клієнтом.
При огляді нашими фахівцями особлива увага приділяється: Стану ЛФП, відсутність слідів ДТП, огляд салону (текстильних і пластикових матеріалів, керма, педалей, кнопок і т.д.), перевірці електроніки (на предмет працездатності ЦЗ, склопідйомники, щіток лобового скла, клімат системи, і т.д.), підвіски, а також двигуна і КПП, в тому числі якість залитих рідин.
4. ПРИДБАННЯ І ДОСТАВКА АВТОМОБІЛЯ
Автомобіль купується тільки за договором купівлі-продажу і реєструється (ставиться на облік) в порядку передбаченому процедурою тієї держави, в якому була проведена операція. З моменту узгодження Клієнтом придбання автомобіля він буде доставлений Клієнту протягом 3-х днів.
Оплата послуг проводиться тільки за фактом доставки автомобіля Клієнту…
Звертаємо увагу, що під час реєстрації автомобіля ми обов'язково проходимо державне ТО і оформлюємо страховий поліс.
5. ОПЛАТА
Вартість наших послуг ясна і прозора, ми працюємо чесно і хочемо, щоб наші клієнти рекомендували нас своїм друзям і знайомим.
З чого складається вартість вашого майбутнього авто? Ви вибираєте на сайті автомобіль і відразу бачите його вартість за кордоном. До цієї суми ви додаєте вартість наших послуг — на поточний момент це 900 євро. У цю суму входить якісна діагностика обраного автомобіля, оформлення необхідних документів, доставка автомобіля в Україну і наш юридичний супровід на будь-якому етапі покупки і після неї.

НАШІ КОНТАКТИ:
+38 (096) 00-656-00
+38 (073) 656-01-01
м. Васильків вул. Декабристів, 43
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати