Автолюбителям: Інженери розробили революційний двигун внутрішнього згоряння

Авто
Автолюбителям: Інженери розробили революційний двигун внутрішнього згоряння

На майбутнє кросовері QX50 нового покоління Infiniti представить перший серійний двигун із змінним ступенем стиснення. І мова не про ігри з електронікою та механізмом газорозподілу, а про принципову зміну механічної частини ДВС, чого, напевно, не траплялася з моменту переходу автомобілів на верхнеклапанные мотори.Новий двигун Nissan отримав колінчастий вал, на який надіта свого роду коромисло. Зліва до нього кріпиться шатун, праворуч — важіль, керований електромотором.

Автолюбителям: Інженери розробили революційний двигун внутрішнього згоряння

Рух важеля змінює положення шатуна щодо колінчастого валу і фізично змінює ступінь стиснення.Такий двигун зможе працювати максимально ефективно у всьому діапазоні оборотів і навантажень, завжди перебуваючи на межі детонації і при ідеальному куті випередження запалювання. За словами інженерів Nissan/Infiniti, це дозволить домогтися від чотирициліндрового мотора віддачі на рівні сучасних V6, і конкурувати по економічності з дизелями.Останнім, хто близько підійшов до створення серійного мотора із змінним ступенем стиснення, був ще Saab. У шведів, щоправда, відносно один одного могли зміщуватися верхня і нижня частина блоку циліндрів, тут ж зміни торкнулися конструкцію кривошипно-шатунного механізму.

Верхня частина блоку циліндрів мотора Saab SVC могла підніматися, зменшуючи ступінь стиснення. Поворотний шарнір (зображений жовтим) розташований зліва від циліндра.Після системи рульового управління без прямої механічної зв’язку нова лінійка моторів обіцяє стати однією з головних інновацій Infiniti.До них так само додадуться технології асистентів управління, які на моделях Infiniti будуть з’являтися раніше автомобілів Nissan. До кінця десятиліття японський «автопілот» навчитися зчитувати сигнали світлофора і рухатися на перехрестях.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати