Daimler і Bosch навчать машини паркуватися без водія

Авто
Авто: Daimler і Bosch навчать машини паркуватися без водія

Німецький автоконцерн Daimler AG спільно з належної йому каршерінговой фірмою car2go і компанією Bosch розробить систему, завдяки якій автомобілі зможуть самостійно шукати місця для паркування, ставати на них, а після повертатися до водія. Присутність людини всередині машини при цьому буде необов’язковим.

Система, яка поки що не має назви, буде працювати за допомогою смартфона. Під’їхавши до зони висадки на стоянці, водій покине автомобіль і віддасть йому команду знайти вільне місце. Після за допомогою мобільного гаджета автомобіліст дасть команду машині повернутися назад до місця, де він покинув транспортний засіб.

Компанія Bosch займеться розробкою необхідних сенсорів і камер для парковок, а також створенням пристроїв шо приймають сигнали в автомобілях. Концерн Daimler візьме на себе установку необхідного обладнання та програмного забезпечення на машини компанії car2go.

Коли система що розробляється Daimler і Bosch стане серійною, не уточнюється.

У червні 2013 року аналогічну систему паркування без участі водія представила компанія Volvo. Новинка шведського автовиробника працює схожим чином: водій залишає транспортний засіб перед в’їздом на стоянку і відправляє йому зі смартфона команду припаркуватися. Після він викликає її назад за допомогою мобільного гаджета.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати