20 порад про стосунки від розлученого чоловіка

Вічні теми
Вічні теми: 20 порад про стосунки від розлученого чоловіка

В Інтернеті з'вився лист недавно розведеного чоловіка Джеральда Роджерса, який чесно розповів про 20 помилок, які він допустив, живучи з коханою під одним дахом. Зараз він вважає, що якими б складними не були ваші стосунки в сім`ї, вони варті того, щоб за них поборотися. «Очевидно, що я не експерт у відносинах. Але певний досвід, який я отримав при розлученні, змусив мене задуматися, а що б я зробив інакше, якби в мене був другий шанс. Я втратив жінку, з якою прожив разом майже 16 років. І я не хочу, щоб ви повторили мої помилки», — зазначив він.

1. НІКОЛИ не припиняйте доглядати за нею. НІКОЛИ не припиняйте знайомитися
Моя найбільша помилка полягала в тому, що я сприймав свою жінку як належне. Коли ви просили її вийти за вас заміж, то напевно були впевнені в тому, що завжди будете битися за її серце, захищати її. Але з роками ці обіцянки напевно забуваються. Ваша дружина — найважливіший і священний скарб вашого життя. ВИ САМІ ЙОГО ДЛЯ СЕБЕ ОБРАЛИ. Ніколи про це не забувайте. І ніколи не лінуйтеся підтримувати свою любов.

2. Захищайте своє серце
Ви повинні бути захисником не тільки її серця, але і свого власного. Охороняйте його від інших жінок з усією ретельністю. Любіть себе і не розмінюйтесь на дрібниці. Ніхто не повинен претендувати на ваше серце, окрім вашої дружини. А вона, навпаки, повинна проникати в нього на першу вимогу.

3. Закохуйтеся. Знову, знову і знову
Ви постійно змінюєтеся. Ви вже не той самий чоловік, який одружився. Через п`ять років ви не будете тим, ким є сьогодні. Зміни — постійні, тому ви повинні свідомо вибирати життя один з одним кожен день. Боріться, завойовуйте її любов — так само, як ви це робили в перші тижні після знайомства з нею.

4. Завжди шукайте в ній найкраще
Зосередьте свою увагу на тому, що любите в ній, а не на тому, що вас у ній дратує. Тільки в цьому випадку ваша любов до неї продовжить рости. Зосередьтеся на тих моментах вашого життя, коли ви відчували себе абсолютно коханим і абсолютно щасливою людиною. Ви ж узяли її в дружини не просто так!

5. Не намагайтеся її змінити. Це не ваша задача
Ваше завдання — просто любити її. Не намагайтеся підігнати параметри її особистості під себе. Не ламайте її. І тоді вона сама зміниться таким чином, що ви будете любити її ще більше.

6. Візьміть всю відповідальність на себе
Візьміть всю відповідальність за свої емоції на себе. Ваше особисте щастя — це не турбота вашої дружини. Вона не може зробити вас щасливим, якщо ви самі того не захочете. Ви несете відповідальність за те, щоб всі члени вашої родини були щасливі. Якщо ви зможете стати щасливим, щасливою буде і вона, і вся ваша сім`я.

7. Ніколи не звинувачуйте її в тому, ніби вона винна, що ви гнівайтесь
Якщо ви засмучені або гнівайтесь на вашу дружину, то це тільки ваші особисті емоції і ваш власний вибір. Ваші емоції — це ваша відповідальність. Ваша жінка не зобов`язана заліковувати ваші дитячі травми або бігати за вами з емоційним «слюнявчиком». Якщо потрібно, візьміть паузу, побудьте на самоті і розберіться в собі. Як тільки ви стабілізуєте свій емоційний фон, так відразу і помітите, що відносини в родині стали налагоджуватися.

8. Дозвольте вашій жінці просто жити
Коли вона в поганому настрої чи жахливо засмучена, не намагайтеся моментально все виправити. Її позитивний настрій — це не ваша робота. Просто поясніть їй, що сердитися, злитися і зневірятися час від часу — це нормально.

Жінки так влаштовані, що сприймають світ надмірно емоційно. З цим нічого не поробиш. Але нехай вона знає, що завжди може на вас покластися. Коли вона охолоне, то зрозуміє, що ви — сильний і вольовий чоловік. Що вона може вам довіряти: адже ви не тікаєте з квартири кожен раз, коли вона засмучена. Дайте їй впевненість у тому, що будете з нею поруч незалежно від того, як часто вона реве і з якими труднощами їй доведеться зіткнутися.

9. Будьте дурними
Не судіть себе занадто серйозно. Краще частіше смійтеся. І змушуйте сміятися її. Сміх робить життя простіше.

10. Проникайте в її душу ЩОДНЯ
Дізнатися, що дійсно змушує її відчувати себе коханою. Якщо знадобиться, складіть список з 10 речей, які роблять її задоволеною життям. Зробіть його своїм пріоритетом. Спробуйте кожен день змушувати її почувати себе королевою.

11. Будьте присутніми
Уважно ставтеся до її життя. Якщо вона щось розповідає вам, слухайте. Робіть все, що потрібно, щоб спілкуватися з нею ввечері з вільною головою. Ставтеся до неї так, ніби вона — ваш найцінніший клієнт. Вона.

12. Приймайте її сексуальність
Не ставтеся до сексу просто як до способу зняти стрес. Це можливість для вас проникнути на найглибший рівень її душі. Дозволяйте собі розчинитися в її ніжності. Нехай вона знає, що може довіряти вам на всі 100% — що в ліжку, що в житті.

13. НЕ будь ідіотом
Не будьте ідіотом, але і не бійтеся іноді їм бути. Ви будете робити помилки. Вона буде робити помилки. Майте в собі мужність в цьому зізнатися, щоб не допустити ще більшу помилку. Ви не зобов`язані бути досконалим. Але ви повинні здаватися їй дурним 24 години на добу 7 днів на тиждень.

14. Дайте їй особистий простір
Дайте їй вільний час. Дозвольте їй зустрічатися з подругами і мати хобі. Дайте їй можливість наситити свою душу енергією. Періодично залишайтеся з дітьми самі. Дайте їй можливість відпочити і розвіятися. Вона потребує відпочинку не менше вашого.

15. Будьте вразливим
Будьте готові поділитися з нею своїми страхами і почуттями. Визнайте свої помилки. Вибачайтеся.

16. Будьте абсолютно чесні перед нею
Якщо ви хочете, щоб між вами була довіра, будьте готові поділитися з нею всім — особливо тими секретами, якими ви ніколи ні з ким не ділилися. Для цього потрібна мужність. Але тільки після того, як ви повністю відкриєте їй своє серце, між вами почнеться справжня любов. Носіть маску як завгодно довго, але знімайте її завжди, коли повертаєтеся додому.

17. НІКОЛИ не переставайте разом рости
Стоячий ставок — розсадник малярії, а потік, що швидко мчить, завжди прохолодний і свіжий. Атрофія — природний процес для м`язів, якими не займаються. Рівно те ж саме відбувається і з вашими відносинами. Якщо ви припиняєте працювати над вашими відносинами, вони неминуче в`януть. Знайдіть ЗАГАЛЬНІ мету і мрію. Складіть загальні плани. І працюйте над їх реалізацією СПІЛЬНО.

18. Не хвилюйтеся про гроші
Гроші — це ресурс, яким ви повинні управляти як одна команда. Вони ніколи не допомагають, якщо ви боїтеся ними користуватися. Вчіться довіряти своєму партнеру. І пам`ятайте: ховати гроші від дружини «на ничці» — це моветон.

19. ЗАБУВАЙТЕ
Прощайте швидко і ніколи не згадуйте старі образи. Зосередьтеся на майбутньому і не дозволяйте минулому втручатися у ваші плани. Не дозволяйте своїй минулій історії тримати вас в заручниках. Запам`ятовуйте помилки, які зробили, але тільки з практичною метою. Чи не рефлексуйте.

Помилки, здійснені в минулому, можуть стати важким якорем для вашого шлюбу. Вони тягнуть вас в низ. З іншого боку, прощення — звільняє. Просто відріжте якірний ланцюг і пливіть вдалину без оглядки.

20. Завжди вибирайте ЛЮБОВ
Зрештою, ця рада може бути єдиним. Використовуйте його як головний принцип свого життя, завдяки якому можна змінити все. Якщо ви будете вибирати любов, то ніщо не буде здатне поставити під загрозу ваше щастя. Любов завжди витримає. І витерпить.

«Шлюб — це не «і жили вони довго і щасливо». Це робота. Це готовність постійно інвестувати в свої відносини. Тільки так вони можуть пройти випробування часом. Працюйте над відносинами — і щастя прийде.

Шлюб, як і життя, переживає свої злети і падіння. Вчіться на всіх його етапах. Вчіться любити один одного, це дасть вам сили і перспективу. Зберегти цю будівлю можливо, тільки якщо кожен день міняти в ньому по одному вийшов з ладу цеглинці».

Це уроки, які я усвідомив занадто пізно.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Dima-Zol
Якщо ви будете дотримуватись цих правил, то кінець стосункам настане швидко. Я би назвав цю статтю: 20 порад як розлучитися з жінкою.

Рецепт, на мою думку, набагато простіше. Поводьтеся як вам обом комфортно і забийте на всі правила. Будьте собою. А якщо не виходить, то ви просто не підходите один одному. Шукайте своє.

Коментувати