ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕАТРУ СТВОРИТИ СИЛЬНУ ГРОМАДУ І ПОКРАЩИТИ ДІАЛОГ У СУСПІЛЬСТВІ

Вічні теми
— про це розповідатимуть представниці громадської організації «Театр для діалогу» мешканцям Білої Церкви.

Вічні теми: ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕАТРУ СТВОРИТИ СИЛЬНУ ГРОМАДУ І ПОКРАЩИТИ ДІАЛОГ У СУСПІЛЬСТВІ

30 листопада 2015 року з 16:00 до 17:30 у актовій залі Центру Зайнятості міста Білої Церкви відбудеться ознайомча зустріч, на якій присутні зможуть поставити запитання про соціальний проект «Довіра та діалог як запорука розвитку громади», який ГО «Театр для діалогу» реалізовує в Київській області протягом кількох місяців. Також буде нагода переглянути відео про одну з методик театру пригноблених – форум-театр, який є основним інструментом реалізації вищевказаного Проекту.

Мета Проекту — побудова сильних місцевих громад, які враховують інтереси усіх її членів, зокрема внутрішньо переміщених осіб, і бачать їх як ресурс для розвитку.

В рамках проекту передбачено проведення трьохденного семінару, результатом якого стане вистава про ті проблеми, що є болючими для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які постійно проживають у м. Білій Церкві та будують в ньому своє життя.

Запрошуємо на захід всіх, кому цікаво долучитися до створення справжньої діалогової вистави! Вистави вже відбулися в Ірпіні, Ворзелі та Борисполі.

Проект реалізовується за підтримки Програми Розвитку ООН та уряду Японії.

www.facebook.com/theatrefordialogue
098 228 12 28, Наталія
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати