Білоцерківці, дівчатка, чого тільки не придумають: неймовірні причини, чому ви досі самотні

Вічні теми
Вічні теми: Білоцерківці, дівчатка, чого тільки не придумають: неймовірні причини, чому ви досі самотні

Інформації на тему «як знайти любов» зараз стільки, що навіть дивно, чому в світі ще залишаються самотні люди. Ось тобі психологи, які радять шукати причини самотності в дитячих проблемах. А ось астрологи, які пояснюють затишшя на любовному фронті парадом планет.

Вічні теми: Білоцерківці, дівчатка, чого тільки не придумають: неймовірні причини, чому ви досі самотні

Є й курси гейш, що пояснюють — вся справа у відсутності необхідних навичок, зараз заплатите, навчитеся і все буде добре. На щастя, не кидають вільних дівчат напризволяще і вчені-психологи. Саме їх вдумлива робота подарувала нам нові розгадки ребуса «Чому я одна». І не дивуйтеся, якщо причини здадуться неочевидними — на те вона і наука, щоб ми їй довіряли без особливого занурення.

Ви — сова
Мабуть, вчені, які приголомшили світ такою заявою, поважають народну мудрість «хто рано встає, тому Бог подає». Складно сказати, що саме не подобається дослідникам у звичці пізно лягати і пізно вставати. Може, вони вважають, що жінки-сови вночі безперервно пропадають на дискотеках, і взагалі легковажні і не готові до сімейного життя. А може, здогадалися, що недосип сну погано впливає на зовнішній вигляд — а звідси і недолік в кавалерах. У всякому разі, одиноким можна спробувати змінити режим дня. Навіть якщо не зустрінете другу половинку, буде користь для здоров'я.

Ви вірите в споріднену душу
Мрієте про принца, який полюбить з першого погляду, виконає мрії і зрозуміє з півслова? На жаль, сучасна наука до подібних ілюзій ставиться скептично. Відносини — це постійна, серйозна і досить непроста робота. Тому пару частіше знаходять ті, хто готовий побачити реальну людину і прийняти його цілком, з достоїнствами і недоліками. Так що, чим марно витрачати час на очікування зустрічі з ідеальним чоловіком, краще спробувати зустрічатися з реальними. А там, чим чорт не жартує, раптом виявиться, що реальність багатша уяви?

У вас є тату
Ага, ось він вінець безшлюбності XXI століття. Особливо бійтеся невідомих окультних символів і написів на мовах, якими ви не володієте — хто знає, що можуть означати ці письмена? А якщо серйозно, то упереджень проти тату у жінок навіть серед досить освічених і «просунутих» предостатньо. Так що, якщо татуювання — це лише дитяча спроба стати крутіше і сексуальніше, то, може, краще від неї позбутися? Якщо ж малюнки — невід'ємна частина індивідуальності, тоді просто треба спілкуватися з тими, кого жіночі тату не лякають. Хоча перевірити, що все-таки означає малюнок, все ж не завадить.

Ви фінансово незалежні
Раніше все було просто — на 99% заробляти і забезпечувати сім'ю міг тільки чоловік. Тому питання «бути чи не бути однією» перед жінками не стояло взагалі: жити захочеш — одразу знайдеш собі пару. Зараз ситуація змінилася, багато жінок добре заробляють і можуть дозволити собі вибирати чоловіків і бути однією протягом тривалого часу. Воно й на краще — шанси бути щасливою у відносинах точно підвищуються, якщо вони створюються по любові і симпатії, а не за потребою.

Друзі для вас на першому місці
Відносини вимагають сил, часу, емоцій, терпіння. Словом, якщо хочеться, щоб з побачень вийшло щось серйозне, ними потрібно займатися. Якщо ж друзі і тусовки поки надихають більше, ніж тихі вечори удвох з коханим, не дивно, що доводиться повертатися в порожню квартиру. Або інша ситуація. Раптом у ваших друзів увійшло в звичку надміру навантажувати вас своїми проблемами? Не виключено, що в цьому випадку доведеться обмежити спілкування з деякими приятелями — або навчитися мистецтву сидіти на двох стільцях.

Ваш безіменний палець довший, ніж вказівний
А якщо ще до того ж ви сова і встигли зробити тату, то навіть не знаємо, що порадити. Хіба що поменше заробляти. Моторошну закономірність встановили не де-небудь, а в Інституті антропології. Нібито дані пропорції вказують на певні риси характеру, які і заважають легко і просто заводити стосунки. Цікаво, а якщо змінити характер, пальці теж підкоригуються? Треба б дізнатися, що з цього приводу думають вчені-антропологи.
Вічні теми: Білоцерківці, дівчатка, чого тільки не придумають: неймовірні причини, чому ви досі самотні

Ви не боїтеся самотності
Взагалі-то з цієї причини можна було почати. Якщо самотність не сприймається як покарання, а вільний від відносин час з успіхом заповнюють друзі, робота і улюблені захоплення, то не дивно, що жінка не поспішає змінити статус single на «у відносинах». І це швидше добре, ніж погано, оскільки якщо жінці не нудно і добре наодинці з собою, то шанси побудувати гідні відносини сильно зростають. Тому, якщо ви самотні і переживаєте через це, спробуйте поглянути на ситуацію з іншого боку і похвалити себе за сміливість. Адже краще бути однією, ніж разом з ким попало.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

Коментувати