Білоцерківські дівчулі: макіяж і характер. Хлопцям на замітку)

Вічні теми
Вічні теми: Білоцерківські дівчулі: Макіяж і характер. Хлопцям на замітку)

Відсутність макіяжу
Жінки можуть не користуватися косметикою з різних міркувань (алергія на її компоненти, захворювання шкіри). Якщо відмова від косметики трапляється без видимих причин, можна говорити про занижену самооцінку; такі жінки не є прихильницями жіночності і мало стежать за собою.

Ледь помітний, натуральний макіяж
Прихильниці цього типу макіяжу підфарбовуються не тому, що їм це подобається, а тому, що так прийнято. Як би йдучи назустріч суспільству. Їм цілком вистачає туші для вій і блиску для губ, а деякі і зовсім обходяться контурним олівцем для очей. Серед таких жінок ви не знайдете пристрасних серцеїдок. Такі жінки не люблять бути в центрі загальної уваги. У них зазвичай мало шанувальників. Хоча вони дуже розумні і зазвичай домагаються незвичайних успіхів у кар'єрі.

Яскравий макіяж
Жінки, що використовують цей тип макіяжу, мають кілька причин віддати перевагу бойовій розмальовці. Під подібним макіяжем одні приховують природну непривабливість або ж вади зовнішності, інші проблеми в особистому житті. Якщо вірити психологам, жінки, які різко перейшли на яскравий макіяж, часто відчувають внутрішній неспокій і схильні до перепадів настрою.

Макіяж, який займає годину і більше
Синдромом нарциса страждають особистості самозакохані, не здатні відірвати погляду від власного неповторного відображення в дзеркалі. Вони годинами наносять на обличчя косметику, намагаючись досягти досконалості.

Дуже складний макіяж
Такий макіяж роблять самозакохані жінки. Вони довгий час проводять перед дзеркалом, намагаючись досягти досконалості. Такі жінки зазвичай перфекціоністка.

Постійний макіяж
Якщо жінка з року в рік використовує один і той же набір косметики, то вона просто не любить змін. Швидше за все, вона любить класику, тому і ходить однаково нафарбована «і в бенкет, і в світ».

Професійний макіяж
До послуг стилістів звертаються жінки мінливі. Вони обожнюють дарунки. Але найчастіше вони дуже невпевнені в собі, і допомогти їм можуть тільки професіонали.

Акцент на очі
Зазвичай такий макіяж роблять дуже спостережні жінки. Вони можуть бачити людину наскрізь, але чудово вміють приховувати свої емоції. Такі жінки добре вміють слухати співрозмовника.

Акцент на губи
Жінки з таким макіяжем зазвичай сентиментальні та чутливі. Вони дуже люблять спілкуватися і багато говорять про себе.
А який макіяж зазвичай робите ви?

Постійно один макіяж
Жінки, які роками не міняють колір помади-тіней, не надто добре ставляться до змін. Вони є любительками класики: ще в молодості знайшли свою родзинку і категорично відмовляються вносити зміни у власний вигляд.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати