Що ваш будильник може розповісти про вашої особистості

Вічні теми
Вічні теми: Що ваш будильник може розповісти про вашої особистості

Можливо, одним із самих нелюбимих моментів дня є момент пробудження, особливо, якщо від солодких снів вас відриває грубий дзвінок будильника. Вимикаєте ви його відразу або встановлюєте так, щоб він випереджав час, ваші відносини з будильником можуть багато розповісти про вашої особистості.

1. Ви вимикаєте будильник по кілька разів
Тип особистості: уникати


Світанок може трохи почекати, якщо ви так вирішите. Щоб відсунути дійсність ще далі, ви натискаєте кнопку будильника, а потім знову — 10 хвилин потому. Повторний відбій будильника може також означати, що ви схильні вичікувати до критичного моменту, залишаючи собі кілька хвилин на одягання і стрімкий відхід на роботу.

Якщо ж ви стали натискатикнопку відбою на будильнику частіше, ніж раніше, це може стати явною ознакою того, що у вас проблеми зі сном. Найчастіше винуватцем стає безсоння. І навіть якщо ви спите покладених 8:00 якість вашого сну може страждати через апное сну, тобто порушення, при якому виникають часті тимчасові збої в диханні.

Якщо ж ви відсуваєте час пробудження навіть після того, як продзвенів будильник тому, що не можете винести думку про те, щоб встати з ліжка, це може також вказувати на такі проблеми, як тривожність і депресію.

2. Ви встановлюєте годинник, переводячи стрілки вперед
Тип особистості: Любитель створювати кризову ситуацію


Навіть якщо ви знаєте, що годинник йде на 15 хвилин вперед, як ви і встановили, такий хід може змусити вас прокинутися швидше. Раптовий напад паніки, коли на годинники показують 6:30 замість 6:15 — це саме те, що розворушить вас вранці.

Якщо вам потрібен сплеск адреналіну, краще вставати по помилковому часу, ніж чекати до останнього моменту, щоб зібратися і в поспіху бігти.

3. Ви прокидаєтеся раніше, ніж потрібно
Тип особистості: Перфекціоніст


Ви типовий «жайворонок», який встає раніше, ніж потрібно, можливо навіть занадто рано для вашого партнера, який любить поспати. Такі люди хочуть бути впевненими, що вони повністю готові до потрібного часу і встановлюють будильник, щоб ніколи не запізнюватися. Чи використовуєте ви це час для того, щоб почитати свіжі новини або прибрати в квартирі, це може стати продуктивним способом почати свій день.

Іншою ознакою перфекціонізму може стати добре організований режим повтору будильника. Наприклад ви встановлюєте будильник на 5:45 щоб задрімати ще на годинку, перед тим як продзвенить повторний дзвінок будильника в 6:45 коли вам дійсно пора вставати. Ви знаєте, що вашому організму потрібно час для того, щоб прокинутися, і тому плануєте все заздалегідь.

4. Ви волієте дзвінок музиці
Тип особистості: Строгий


Якщо ви прокидаєтеся під короткі різкі звукові сигнали, то можливо ви трохи більш суворі до себе, ніж ті, хто любить прокидатися під музику.

Такі люди воліють традиції і дотримуються принципів, зупиняючи свій вибір на більш жорсткі методи пробудження.

Також таких людей можна назвати прагматичними, особливо якщо ви знаєте, що швидше за все заснете, почувши звуки музики у себе на будильнику.

5. Ви використовуєте більше одного будильника
Тип особистості: Неспокійний


Ви тримаєте один будильник у тумбочки біля ліжка, а другий — в іншій частині кімнати?

Швидше за все, ви не довіряєте собі і знаєте, що не прокинетеся з першими звуками будильника. А може ви дуже міцно спите, і тому встановлюєте ще один будильник, щоб зменшити занепокоєння з приводу пробудження по ранках.

Просто вам потрібно резервний час, щоб відчувати себе спокійно.
6. Ви сподіваєтеся на іншу людину, щоб він вас розбудив
Тип особистості: Залежний


Якщо багатьом з нас дадуть вибір, то ми найімовірніше віддамо перевагу легкий поштовх чиєїсь руки різкого звуку будильника.

Але така поведінка може говорити про те, що у вас є тенденція залежати від інших людей, навіть якщо це налагоджена система пробудження, при якій ви прокидаєтеся, коли чуєте бавовна дверима минає на роботу партнера.

Просто ви віддаєте перевагу залежати від іншого, хто б узяв відповідальність за те, щоб вас розбудити.

7. Ви не користуєтеся будильником
Тип особистості: довіряти


Якщо ви позбулися від будильника на користь природного методу пробудження — ваших внутрішніх годин, честь вам і хвала.

Ви довіряєте своєму організму і даєте самому собі прокинутися без будь-яких зовнішніх засобів.

Однак, як правило, такою розкішшю насолоджуються небагато і можуть дозволити собі в основному люди на пенсії, безробітні та ті, хто працює в більш вільному режимі, кому не треба нікуди поспішати вранці.

Пробудження без будильника також свідчить про те, що ви добре відпочили і отримуєте достатню кількість нічного сну.

Ну і останній тип: Щасливі

Якщо ви просинаєтесь від поцілунків зранку та від того, що хтось ніжно та міцно обіймає вас… Вітаю! Ви належете до найкрутішого типу людей «Коханих». Бережіть те, що маєте))
Гарного вам пробудження і нехай кожен день буде «щасливого типу».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати