ЦІНА ПРАВДИ

Афіша Біла Церква
Афіша Біла Церква: Афіша кіно у Білій Церкві, Довженка
Валлійського журналіста Гарета Джонса завжди тягнуло до найнебезпечніших людей на цій планеті. Він уже брав інтерв'ю в самого Гітлера, і ось зараз, у 30-і роки ХХ століття мріє про інтерв'ю з Йосипом Сталіним. Для цього хлопець прилетів до Москви та готовий усіма різними способами домогтися цієї події. Пробувши якийсь час у СРСР, Гарет познайомився з ще однією журналісткою на ім'я Ада Брукс. Вона-то йому й відкрила очі на той світ, який вважається радянською утопією – постійні репресії, убивства, цензура та Голодомор. Тоді Гарет іде на найнебезпечніший крок у своєму житті – він пише статтю про трагедію українського народу, яка викриває сталінський режим. Радянські спецслужби шукають спосіб, щоб журналіст замовк, а молодий письменник Джордж Оруелл узяв цю інформацію в основу свого роману «Колгосп тварин».

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини стала Агнешка Холланд, яка відома за стрічками «Таємничий сад» (1993), «Повне затемнення» (1995), «Як Бетховен» (2006).

Розклад сеансів з 28 листопада по 04 грудня:
12:00 — 60/70 грн
19:20 — 85/95 грн

У фільмі зіграли: Джеймс Нортон (серіали «Війна та мир», «Щаслива долина», «Гранчестер»), Ванесса Кірбі («Бойфренд із майбутнього» (2013), «Місія нездійсненна: Наслідки» (2018), «Форсаж: Хоббс і Шоу» (2019)), Пітер Сарсгаард («Хлопці не плачуть» (1999), «К-19» (2002), «Виховання почуттів» (2008)).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати