"МАСКИ ШОУ" - Ювілейний концерт у Білій Церкві

Афіша Біла Церква
Афіша Біла Церква: Маскі- шоу в Білій ЦерквіВ рамках ювілейного туру, присвяченому 35-річчю Театру «Маски», легендарні коміки вперше привозять в Білу Церкву незабутню програму з кращих номерів колективу.
Сама назва програми «Атака клоунів» говорить за себе: «Маски» подарують вечір безперервного сміху, низку всіляких сюрпризів. А найголовніше, гумор цієї програми дуже зрозумілий, пізнаваний і близький людям будь-якого віку, різних професій, різних національностей. Це шоу «Маски» з успіхом виконують у багатьох країнах (США, Японія, Колумбія, Ізраїль, Німеччина, Данія, Шотландія та ін.).
Перед нами не просто півтора десятка концертних номерів і трюків, а й особливе ігрове поле «нескінченної клоунади», в якій знайомі й улюблені персонажі розповідають свої історії в мімічних новелах, які переходять одна в іншу.
У кожній новелі вистави — ейфорічна легкість, в основі якої фантастична майстерність і пластична техніка акторів. Але ж крім неї є ще безліч сюрпризів, яким ми по-дитячому радіємо, і безліч пасток, в які із захопленням потрапляємо, часом самі того не помічаючи.
Чекаємо вас 4 квітня в КАОМД театрі ім.П.К.Саксаганського о 19:00.
Вартість квитків 290 — 490грн.
Квитки можна придбати в касі театру за адресою: м.Біла Церква, пров.Клубний,1.
Каса працює кожного дня з 09:00 до 19:00 (перерва 13:00 — 14:00).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати