Людина-мураха та Оса у 3D

Афіша Біла Церква
Афіша Біла Церква: Людина-мураха та Оса у 3D
Скотт Ленґ, більш відомий у супергеройських колах як Людина-Мураха, ще після подій у німецькому аеропорту заслужив стати частиною вже легендарних Месників. Але сам чоловік не може розірватися на 2 частини – він вибирає між роллю героя та батька. Але все ж Скотт найбільше часу проводить у рідному Сан-Франциско ближче до дочки. Та борг кличе, тому його наставник Хенк Пім потребує допомоги — з'явився новий небезпечний ворог який легко проходить через будь-які стіни, а тому може вкрасти що завгодно. Але ось Людина-Мураха вміє дуже часто помилятися, потрібен хтось для підстраховки… Найкраще з цим, без сумніву, впорається Оса, яка також вміє змінювати свої розміри й інших предметів. Ця команда здатна на багато що.

Цей фільм є двадцятим в кінематографічному всесвіті Marvel.

Режисером картини є Пейтон Рід, який раніше займався стрічками «Досягни успіху» (2000), «Завжди говори „ТАК“» (2008), «Людина-Мураха» (2015).

У фільмі зіграли: Пол Радд («Безглузді» (1995), «Правила виноробів» (1999), «Людина-Мураха» (2015)), Еванджелін Ліллі («Повелитель бурі» (2008), «Жива сталь» (2011), трилогія «Хоббіт»), Майкл Дуглас («Роман із каменем» (1984) «Уолл-стріт» (1987, «Оскар» за «Найкращу чоловічу роль»), «Гра» (1997)), Ханна Джон-Кеймен (серіал «Чорне дзеркало»).

4-го Липня у кінотеатрі Довженка відбудеться допре'мєрний показ картини.

Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати