Відкриваємо арт-клуб «Berley Perkins» разом (відео)

Афіша Біла Церква
Всім привіт, це перша спроба в Україні відкрити арт-клуб в м. Біла Церква (Київська обл.) спільними зусиллями.

4 роки я організовував та проводив в Білій Церкві мистецькі заходи, концерти, кінофестивалі і т.д. (зокрема в Білій Церкві я організував виступи таким українським музикантам:

Олег Сухарєв, Єгор Грушин, Самі Свої, Zapaska, Оркестр Янки Козир, Postsense, За Край, Нерозгадані, Гапочка, СЮР-бенд, Крихітка, Калич Блюз, Illusions, Телері, Скрудж, BEATS, Maya Cover Band, Тіні в Раю, BIG SECOND, АННА, Bahroma, Kuzmich Orchestra (CZ).

Також я є організатором першого Білоцерківського кіноклубу, в рамках якого відбулися: «Тиждень кіно Юрія Іллєнка», фестиваль відеопоезій «Якщо». На моє запрошення Білу Церкву відвідали: американська кінорежисера Наомі Умань, народна артистка України Людмила Єфіменко. Ми переглянули безліч шедеврів світового та вітчизняного кіно, як ігрового так і експериментального, німого…

Після організації всього вищевказаного, впевнено стверджую, що тепер для мене нічого немає неможливого. Попри абсолютний пофігізм міськради, відділу культури, поодиноку підтримку місцевих бізнементів, – мені приємно повідомити, що за період діяльності в Білій Церкві утворився культурний осередок молодих і таких само безбашених цікавих, дивних людей, спільно з якими я хочу Вас просити про наступне:

Я думаю, що колективне фінансування мистецьких проектів – це найкращий спосіб реалізації безліч самих ідіотичних мистецьких проектів – ніяких етикеток, правил… повна незалежність від обставин, бюрократичних канонів, ніяких хабарів… Я не прошу пожертв, я прошу людей зробити крок вперед разом!

Джерело freezone.in.ua
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

3 коментарі

Voldemar
Запросіть ще Postsense і Крихітку.
Postsense афіша Біла Церква

Крихітка афіша
Voldemar
Ще було б непогано Гапочку у Білій Церкві почути і Онуку Гапочка у Білій Церкві
Онука у Білій Церкві
AndrijBykovets
Гапочка неодноразово виступала в БЦ, Онука — це непідйомно без фінансової підтримки!

Коментувати