Виконавчий комітет БЦ спотворює результати закупівель?

Блог GlibKanevskiy
12 січня 2015 року Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради відмінив закупівлю 8 470 л бензину марки А-95. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Як повідомили у виконкомі на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій, тому закупівлі довелось відмінити через брак конкуренції.

Загалом на паливо планували витрати 169 400 гривень із місцевого бюджету, тобто 20 грн/л.

Навіщо купували паливо — загадка. Є підстави сумніватися у добросовісності працівників виконавчого комітету. Адже, в оголошенні про закупівлю палива відсутні умови участі в закупівлях та самі причини закупівлі. Тобто, будь-який підприємець, який би захотів продати паливо не зміг би це зробити.

Блог  GlibKanevskiy: Гліб Канєвський: Авторський блог Гліба Канєвського: Виконавчий комітет БЦ спотворює результати закупівель?

Як відомо, згідно ЗУ «Про здійснення державних закупівель», якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, тоді замовник отримує право обрати постачальника без будь-яких конкурсів.

Блог  GlibKanevskiy: Гліб Канєвський: Авторський блог Гліба Канєвського: Виконавчий комітет БЦ спотворює результати закупівель?

Слід зазначити, що це не перший провалений тендер міською владою Білої Церкви. Нагадаємо, 15 грудня 2014 року в Мінекономрозвитку прийняли рішення, що Управління ЖКГ Білої Церкви неправомірно намагалося укласти договір на суму 1,4 млн. гривень. Як зазначили в Міністерстві, посадові особи Управління без конкурсних тендерів обрало підрядником на реконструкцію вуличного освітлення КП «Білоцерківсвтло». Проте документи, які підтверджують, що в Україні більше немає електриків окрім КП, Управління не змогло надати.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

YuryAnatolyovich
Милі люди вони, провалили і другий тендер, знову не було умов

Коментувати