Відбувся суд над капітаном Олександром Портяненком з Білої Церкви

72 ОМБр


Олександра Портяненка, капітана роти снайперів ЗСУ, звинувачують у тому, що він самовільно покинув місце бою та зіпсував бойову техніку.

Нагадаємо, що ще на початкових стадіях АТО, Олександр воював у Ізваринському котлі — найбільш віддаленому від наших позицій місці південного сектора АТО, яке до того ж було затиснуте російським кордоном.

Коли у бійців залишилося лише кілька рожків (це кілька хвилин бою), а командування надало наказ прориватися (не вказуючи яким чином), Олександр прийняв відповідальне рішення. Він домовився з представниками ОБСЄ про перетин російського кордону (ОБСЄ зі своєї сторони погодила це питання з російською стороною) і, знищивщи зброю та техніку (щоб та не дісталась в руки російським найманцям), перетнув кордон.

Наразі слідство у справі капітана триває, йому обрано запобіжний захід у вигляді не полишання рідного міста (Біла Церква). На суді інтереси капітана представляла команда радника губернатора області Андрія Денисенка, а сам радник особисто взяв на поруки офіцера ЗСУ
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

SergMris
В Украине количество оправдательных приговоров в судах колеблется в пределах статистической ошибки. Значит, ели прокурор сказал, что виноват, то значит виноват.
Будет парень сидеть, пока в стране что-то не поменяется. А тут бабка на двое гадала, либо все рухнет быстро, в течении двух месяцев, либо сидеть ему придется долго.
Чтоб не так скучно было пару картинок добавлю
ArmenAgadzhanyan
А ничего, что военного за военные решения в военное время, судит гражданский суд???

Коментувати