Бійців з 72-ї бригади приєднали до 30-ї мехбригади

72 ОМБр


Бійці 72-ї механізованої бригади, які під час перехресного вогню російських військ та терористів у Луганській області перейшли російсько-український кордон, від'жджають в зону АТО.

З сьомого серпня 280 вояків перебували на території військової частини у Білій Церкві — на лікуванні та реабілітації. Тепер же їх передислоковують у Новоград-Волинський, а звідти вже в зону бойових дій. Напередодні командування повідомило військових про ротацію. Відтепер вони перебуватимуть у складі 30-ї механізованої бригади. Про причини приєднання бійцям, як вони стверджують, не повідомили.

Джерело
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

SergMris
Во-первых, приказы не обсуждаются. Во-вторых, если военные их обсуждают, да еще и скрывая свое лицо, то накал эмоций и недоверия к командованию очевиден. Я наших военных не осуждаю, на тех видео я увидел нормальных, адекватных людей, готовых честно служить до конца, а как вышло в бою, то уже другой вопрос. Нас там не было, мы всех ужасов войны не видели, не нам их судить. Военные Украины сейчас вызывают у меня лично особое уважение, независимо от того получается у них что или нет. В Белой Церкви мир и за это им спасибо!

Коментувати