24 канал: Крупним планом. Бійці 72 механізованої бригади

72 ОМБр
Понад місяць їх обстрілювали з «Градів» на кордоні з Росією. У містечку Червонопартизанськ вони боролись до останнього, а коли вже не було ні сил, ні зброї, відступили у бік російського кордону.

Ротного Олександра Портяненка, який першим наважився вивести бійців із засідки, зараз судять за те, що покинув поле бою. Бійці, які побували в пеклі, нарешті повернулися.

Розповідають, що в зоні АТО перебувають ще з березня і іронічно говорять про обіцяну через 45 діб ротацію. Бійці милуються спокійною українською ніччю, кажуть, ще кілька днів тому кожну таку ніч проводили в окопах.

Один з військових Юрій пригадав, що мобілізували його по телефону, а повістку вручили значно пізніше.

Викликали по мобільному телефону. Сказали: 3 години на збори. І ви будете їхати в учбовий центр. Добре, кажу, я згоден. Повістку вручили вже безпосередньо на місці, – розповів Юрій.

Коли солдати прибули у Білу Церкву, що під Києвом, родичі та бойові побратими вже чекали їх біля частини. Зустрічали хлопців з квітами, оплесками і сльозами на очах.

Дружини кажуть, не йшли протестувати, вимагаючи ротації, а всю увагу і підтримку скеровували на коханих героїв.

Який сенс протестувати? Кликати своїх чоловіків додому? Ховати їх за своїми спідницями. Я такого не розумію, – заявив один з бійців, який щойно повернувся з пекла військових дій.

Джерело: Телеканал новин «24»

Сподобалась тема? Поділись з друзями:

1 коментар

SergMris
Я всегда пытаюсь смотреть в корень проблемы. Почему и зачем стоял Майдан, почему все так плохо? Вот когда мы заживем хоть маломальски как приличные люди, тогда сразу врагам Украины настанет капец! А пока нам. 34 миллиарда в год, только государство, дотирует теплосети, вот вам и нищие военные, без квартир, без оружия и неспособные купить чулки своим женам… У же продолжу, давайте поставим счетчика по квартирно, давайте посидим в холоде без российского газа, таки лучше так чем на кладбище в качестве посетителя или посещаемого…

Коментувати